Dziwny sen!!!

Było to bardzo dawno. ale nurtuje mnie niesamowicie. nie mniejcie mnie za głupie dziecko robiące żarty bo to prawda :mrgreen: kilka lat temu 2005 czy jakoś tak ale to nie jest ważne. śnił mi się dziwny sen o mafii. pamiętam że jak rano wstałem myślałem że wykorkuje ze śmiechu. śniło mi się że byłem jako własna postać. z Pauliem oraz Samem i kilkoma strażnikami. pojechaliśmy samochodem do jakiegoś magazynu i tu sie zaczyna istna bajka. strzelaliśmy się z bandą gangsterów hahahahaaha. normalnie czułem się nienormalnie nie da się tego wytłumaczyć. strzelaliśmy i nagle pojawił się ogromny olbrzym chyba morello. miał chyba 10 czy 20 metrów wzrostu ledwo co mieściła mu się głowa w tym magazynie. chodził sobie atakował nas a myśmy uciekli i koniec!. dodam że sen był graficznie taki jak w mafii!.
to się jeszcze da pojąć prawda?


na drugi dzień mówię koledze że miałem sen o mafii. on odparł że też, spytałem jaki, a on opowiedział dokładnie to samo. opisał magazyn zgodnie z moim snem, Guardiana którym śmy pojechali też dobrze opisał, olbrzym jego garnitur i banda gangsterów też bezbłędnie. a te krążenie dużego Morello też się zgadzało. heh. taka mała ciekawostka. co o tym myślicie?
Jest to możliwe ;-) Tzw. telepatia, dwóm osobom na raz śni się to samo. Najczęściej zdarza się to u bliźniaków, ale nie tylko. Może też się stać tak, kiedy łączy Cię z kimś jakaś więź. Powiedz czy ten Twój kumpel to dobry kumpel? Przyjaciel, czy coś w tym guście?
"Kiedyś zabije Cię Twój najlepszy przyjaciel" - Frank Coletti

Obrazek
Obrazek
Obrazek
może nie przyjaciel ale dobry kumpel od małych się lubimy :D
Jest to jak najbardziej możliwe. Swojego czasu interesowałem się tematyką snu. OOBE, czy też LD, sporo o tym czytałem. I jak wspomniał kolega wyżej, najprawdopodobniej był to przykład telepatii. Nigdy mi się to nie zdarzyło, co nie znaczy że w to nie wierzę, bo np. LD mi się zdarzało. Niesamowite uczucie, kiedy się dowiadujesz, że innej osobie śniło się to samo.
Czyli łączy was jakaś tam szczególna więź ;-) Osobiście mi się to nie zdarzyło, ale znam dwie osoby którym tak, dwie laski ode mnie z klasy, najlepsze przyjaciółki ;-)
"Kiedyś zabije Cię Twój najlepszy przyjaciel" - Frank Coletti

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Hmm, a na moje oko najaraliście się za dużo zioła ;-)

Streetovs napisał(a):
nie mniejcie mnie za głupie dziecko robiące żarty bo to prawda :mrgreen:


Samo to zdanie z wywalonymi zębami mówi za siebie ;-)
muore il bandito, la mafia vive
hmm... ale dlaczego akurat w dziale o grze, a nie w offtopicu?

Bo mi się wcześniej nie chciało przenieść :D //dosia92