Dziwne budynki poza mapą

Tak Przejeżdżałem sobie Map Editorem i natrafiłem na chinatown z dziwnymi budynkami ( Byłem zaskoczony ) bo od małego grałem w Mafie odkąd brat ją zainstalował i nie widziałem tego a okazuje się iż to jest niedokończona mapa: Obrazek

Poprawiłem tytuł, bo nic nie dało się z niego wywnioskować - M.
To chyba fragment wsi.
Obrazek
No Właśnie Wiem... Lecz Dziwie się że są budynki china town Jak nigdy ich nie widziałem na oczy :|

Obrazek
Tutaj Budynki China Town
Pierwszy screen, to mapa się kończy bo ładuje się mapa wsi. A na drugim te budynki stały od zawsze, albo po prostu nigdy nie zwróciłeś na nie uwagi, albo w ogóle nie byłeś nigdy w tych rejonach jak się w grze tylko fabuły trzymałeś.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Dmateo07 Może być i tak Bo Jak 1 raz grałem w mafie to jak miałem 6 - 7 lat i tylko mnie fabuła wciągała :v
PS: Jeżeli jest Wolny dom to można prosić o domek w LH:MP ? :)
myślę że nie możesz. Poza tym to nie jest temat na taką prośbę.

W mafii jest bardzo dużo tekstur, miejsc, budynków które są np. zależnie od misji albo są ale ukryte i tylko editor pozwala je dostrzec.
"Ileż to razy w myślach osiągałem wszystko. Udało mi się tylko nie być komunistą."

Adam Miałczyński, Adaś.
O tych budynkach już dawno wiedziałem. Jest to po prostu ozdoba. Nie ma o co robić afery. Poza tym autorowi tematu polecam lekturę regulaminu, bo pisanie posta za postem jest zabronione.
„An eye for an eye makes the whole world blind.”
~Mahatma Gandhi
cron