Dziwna uliczka

Tłukąc się bez sensu po mieście zauważyłem dziwną uliczkę. (czerwona kreska na mapie)
Obrazek
Jest ona zakończona z dwóch stron płotami. ALE!!! Z jednej strony jest niewidzialna ściana
Obrazek
a z drugiej takowej nie ma
Obrazek
I teraz tu rodzi się moje pytanie. Czy da się tam wejść??? Proszę o odpowiedź!

// Zmieniłem linki do obrazków na szybszy serwer - Mafioso
Obrazek
którędy przejść przez tą niewidzialną ścianę :-P ?
Niewidzialna ściana (chodzi o niewidzialną barierę nad płotem, przez którą nie da się strzelać) jest z tej strony, która jest na pierwszym obrazku. A z drugiej strony jest normalny płot bez tej bariery.
Obrazek
bananmaciek napisał(a):
Niewidzialna ściana (chodzi o niewidzialną barierę nad płotem, przez którą nie da się strzelać) jest z tej strony, która jest na pierwszym obrazku. A z drugiej strony jest normalny płot bez tej bariery.


Właśnie chciałem editnąć xD Bo na początku mi się kojarzyło, że chodzi o ścianę przechodnią ;o

Myślę że airplane modem :roll: albo kanala's bomb modem się wysadzić i wylądować w uliczce... właściwie, to po co chcesz tam wejść :-|
Ja takie rzeczy przeskakuje.
Tam gdzie nie masz tej niewidzialnej sciany ustwaiasz np Lassitera V16 Fordor (to ten duzy zielony "potwor"), stawiasz go tak zeby calym tylem przylegal jak najlepiej do plotu. Obok stawiasz Celeste Marque 500 wskakujesz na Celeste pozniej w ten sam soposob z Celeste na Lassitera (jak bedziesz inne plotki przeskakiwal to stawiaj sobie zamiast Lassitera ciezarowke jest wyzsza ;-) )
Na celeste wskakujesz w nastepujacy sposob:
1.rozpedasz sie
2. dobiegajac do auta naciskasz dwa razy spacje
3. Jak sie nie udaje to probujesz tak dlugo az sie uda z czasem dojdziesz do wprawy :-)

Jak cos nie zrozumiales to pytaj :mrgreen:
Murphy był optymistą.
Chce tam wejść z czystej ciekawości :P A co do tego sposobu "na schodki" to sprawdzę go jutro
Obrazek
Jedynym skutkiem wejścia tam pewnie będzie wlecenie gdzieś w "otchłań".
Wszedlem tam i nie wpadlem do "piekiel"
Murphy był optymistą.
Aby pozwiedzać sobie całą mapkę czyli każde podwórko, zakątek itp polecam moda free camera czy jakoś tak. Kevin więcej wie na ten temat.
Obrazek
Grisha napisał(a):
Aby pozwiedzać sobie całą mapkę czyli każde podwórko, zakątek itp polecam moda free camera czy jakoś tak. Kevin więcej wie na ten temat.


wawrzus coś kiedyś pisał o zamurowanej drodze z wersji beta. A ja ostatnio znalazłem gdzieś jakieś zamurowane podwórko, a w środku były budynki :shock:

Spróbuję zrobić screeny, o ile jeszcze raz to miejsce znajdę :-?

edit: to jest dworzec kolejowy, bo słychać pociąg ;o
Krystian zaznacz to na jakies mapce to sprobuje tam wskoczyc :-D
Murphy był optymistą.
wawrzus napisał(a):
Krystian zaznacz to na jakies mapce to sprobuje tam wskoczyc :-D


Obrazek

chodzi o te czerwone ogrodzenie ;o (kliknij żeby zobaczyć zdjęcie w całości xP )

// Nie wsadzaj BMP, bo za dużo waży. Zmieniłem na JPG ;-) - Mafioso
A no więc dzięki radzie wawrzusa dostałem się na moją uliczkę (udało się za 1 razem :P). Nie ma tam wiecznej otchłani. Śmiem więc twierdzić że jest to pozostałość po wersji beta. Uliczka prowadzi od płotu do płotu. Jest tam pewna blokada ruchowa (nie można wejść w drugą wnękę). Oto fotki:
Obrazek
Obrazek
Obrazek

PS:Ten dworzec od Krystiana jest piekielną otchłanią
Obrazek
To nie uliczka tylko luka między budynkami.Twórcy zrobili tak , ze ktoś jakby zagrodził ją.Chociaż w misji DZIWKA-NA DACHACH nie ma tego płotu , a do budynku przymocowane są schody.
Salieri Cię dorwie