Regulamin działu
W tym dziale posty nie są naliczane.

Dzień w Lost Heaven

Witam.
Oto zabawa zrobiona na bazie nieczynnego już tematu o podobnej treści. Został zamknięty całkiem słusznie, ale ja chcąc uniknąć forumowej wojny, która jest całkiem blisko, zakładam nowy w dziale, w którym posty nie są naliczane.

Zasady są proste: Mieszkamy w Lost Heaven. Piszemy nasz dzienny grafik i kilka słów o sobie. Można napisać o sobie absolutnie wszystko, byle na temat. Sam będę pilnował porządku w tym temacie i jeżeli ktoś będzie wyczyniał takie rzeczy, jak w poprzednim wątku, będę post zgłaszał. Jeżeli zaś zrobi się olbrzymi spamfest, to sam temat zgłoszę, jako zakwalifikowany do całkowitego usunięcia.
Bawcie się dzieci

[Jezeli zlamalem regulamin, to prosze o lagodne traktowanie]
„An eye for an eye makes the whole world blind.”
~Mahatma Gandhi
O Mnie

Dzień Pracy

Dzień Wolny

Staram się zdobyć pieniądze na utrzymanie. Nigdy jednak nie zdarzyło się nam głodować. Auto ledwo wyrabia. Postanowiłem zebrać trochę pieniędzy i kupić taksówkę, jednak nie jestem pewny. Niedawno jakiegoś taksówkarza zachciała Mafia Salierich. Mam u nich ochronę wykupioną po dobroci, bo gdyby mój sklep został zniszczony, to głód w domu by zapanował. Jednak mój sklep wychodzi na prostą.
Regulamin to Omerta, a ban to obrzyn.
O mnie
Auto - Tańszy i popularny model, niedrogi w utrzymaniu, niech już będzie Guardian Terraplane Coupe, choć planuję przesiadkę na pięciodrzwiowe auto.
Dzielnica - Oakwood
Zamożność - średnia, zawsze wystarcza do pierwszego. Czasem trzeba zaoszczędzić.
Rodzina - Żona z którą planuję powiększenie rodziny (stąd plany zmiany auta).
Zawód - Szewc (w tamtych czasach tak jak i krawiec, były to zawody bardzo cenione, ponadto bardzo zyskowne).
Dom - Jednorodzinny, jednopiętrowy + poddasze, salon, duża kuchnia, łazienka, sypialnia, 2 nieużywane niewielkie pokoje, garaż na jeden pojazd.

Zakład Szewski - usytuowany w Little Italy, niedaleko Black Car Bar naprzeciwko postoju taksówek.


Dzień Roboczy
6.00 - Wstaję
6.30 - Śniadanie z żoną.
7.30 - Idę do auta, jadę do pracy.
7.40 - Jestem już na miejscu, przygotowuję narzędzia, lekkie sprzątanko po dniu poprzednim.
8.00 - Otwarcie zakładu. Klientów jak zawsze nie brakuje.
18:00 - Zamykam, jadę do domu (w soboty zakład otwarty do godz. 13:00)
18.15 - Jestem już w domu, żona czeka z wyśmienitym posiłkiem.
19.00 - Odpoczynek, jakaś gazeta, książka, muzyka, papierkowe sprawy związane z zakładem.
20.00 - Wspólne rozmowy z żoną.
21:30 - Do wyrka.


Dzień Wolny
9.00 - Wstaję
9.15 - Śniadanie, rozmowy z żoną, plany na dzień wolny.
11:00 - Wypad na miasto, do rodziny czy tam do kina.
17:00 - Powrót do domu, posiłek.
18.00 - Wszystkie czynności odprężające
22.00 - Do wyrka.


Powodzi mi się całkiem dobrze. Mam kochającą żonę, razem rozważamy powiększenie rodziny, mamy jakieś tam oszczędności i plany na przyszłość. Wszystko układa się po dobrej myśli.
Auto - Brak
Dzielnica - Południowe Little Italy
Zamożność - słaba
Rodzina -
Zawód - robotnik w porcie - ładowanie, wożenie.
Dom - Małe mieszkanie dzielone z lokatorami


Dzień Roboczy - zależny od godziny pracy
5.00 Pobudka
5.10 - Śniadanie
5.25 - Czekanie na kolegę z pracy, który podwiezie i jazda
5.50 - Praca za chwilę
6.05 - Praca
21.20 - Koniec pracy
21.50 - W mieszkaniu
22.00 - Odpoczynek, gazeta.
22.30 - Sen


Dzień Wolny
8.00 - Pobudka
8.15 - Śniadanie.
9.00 - Wypad na miasto. Kościół, sprawy jakieś urzędowe. Dojazd tramwajem, kolejką, pieszo.
18.00 - Wypad z kumplami do Baru Salieri lub kino.
22.00 - W domu
22.30 - Sen.
Obrazek
Dzień pracy:


Niedziela:


O mnie:
Obrazek
W sygnaturce nie ma żadnych ukrytych spiskowych teorii na temat forum lub osób z nim powiązanych...
O mnie:


Dzień pracy:


Dzień wolny:
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
O mnie


Dzień powszedni


Dzień wolny
Dzień roboczy:

Wstaję o 6:00, na 7:00 mam do roboty
Prysznic, ciuchy robocze, sniadanko do pracy
Jadę koleją na plac budowy tego nowego osiedla.
Pracuje do 20:00 płaca za każda godzine, potem do baru pobliskiego na piwko z kumplami po robocie, po 22:00 jestem w domu.


Weekend:

Wstaje przed południem, czytam prasę, wychodzę wieczorkiem się przejść po okolicy, po północy się kładę.


O mnie:

Mieszkam sam, mieszkanie mam obskurne w Works Quoter. Ciężko pracuje na budowie by odłożyć na kupno najtanczego, używanego auta (Bolta Ace) oraz na remont mieszkania. Nie mam nawet czasu ani nerwów na kobiety. Długi spłaciłem, zatem jestem już spokojny.
A teraz gdybym pracował jako taksówkarz.

O mnie

Dzień pracy - powiedzmy, że dzienna zmiana.

Dzień wolny, najczęściej niedziela, choć nie zawsze.


W tym temacie można wypowiadać się tylko raz, właśnie po to, żeby uniknąć takich sytuacji jakie miały miejsce w poprzednim tym samym temacie. Ostrzeżenie słowne - niv
Obrazek
W sygnaturce nie ma żadnych ukrytych spiskowych teorii na temat forum lub osób z nim powiązanych...
cron