Regulamin działu
Jeśli jesteś nieco zagubiony, zajrzyj do tematu "Od czego zacząć - przewodnik po serwisie".

Dzień dobry! Szczęść Boże!

Szczęść Boże, błogosławieni mafiozi! :-D

Nie było mnie jakiś czas na naszej paraf... to znaczy forum :-P Nie wiem dlaczego i w sumie trochę żałuję, ale zajęcia różnej maści (studia, siłownia itp.) pochłonęły mnie tak bardzo, że spowodowały moją 3-miesięczną nieobecność na tym zacnym forum, ale sobie w końcu pomyślałem, że nie może tak być, że przez jakieś zajęcia nie mam nawet chwili zajrzeć na forum MafiaTown, na którym poznałem wielu fajnych ludzi, a także mogłem podzielić się niektórymi swoimi dziełami, a chciałem się odezwać jeszcze w tym roku ;-)
Nie przedłużając, brakowało mi bardzo Was wszystkich i klimatu forum, dlatego teraz postaram się zostać na dłużej i regularnie Was odwiedzać, nie zwalając wszystkiego na "obowiązki" :-) Także Johnny is back! 8-)
Aha, i przy okazji, wszystkim życzę Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku! (nie wspominając o szampańskim sylwestrze :mrgreen: ). Szczęścia, zdrowia, pomyślności i rodzinnej atmosfery :-)
Ostatnią rzeczą, jaką facet chce oglądać na koniec dnia, jest żona - Al Bundy
Witaj z powrotem!
Witaj z powrotem, Johnny! Miło znowu widzieć :)
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Choć się nie znamy to witaj ponownie!
Siemanko.

Jak fajnie widzieć, że stare twarze wracają. :)

Także życzę Ci wszystkiego najlepszego. :D
„An eye for an eye makes the whole world blind.”
~Mahatma Gandhi
Hejka, miło ponownie powitać Cię w naszym gronie mafiozów :D
Obrazek
Świat, gdzie istnieją tylko zwycięzcy, gdzie panuje pokój. Świat wypełniony jedynie miłością. Chcę dać początek światu, zawierającemu jedynie te pojęcia.
Madara Uchiha
Witaj! Tak samo jak Ty staram się odwiedzać Mafia Town tak często jak się da :)
Obrazek They never fight alone...
cron