Regulamin działu
Jeśli jesteś nieco zagubiony, zajrzyj do tematu "Od czego zacząć - przewodnik po serwisie".

Dżem dobry

Witam was. Jestem nowym użytkownikiem..
Interesuję się mafią 2 [ w jedynkę nigdy nie miałem przyjemności pograć ]
Z wyjątkiem tej gry interesuję się minecraftem [ craftsite- susnia ]
Gta [ gta-five.pl- duuużo kont ;D ] no i oczywiście fable
Jestem nowym użytkownikiem. Ale szukająć newsów o mafi 3 znalazłem te forum..
Siedze tu już miesiąc i dopiero teraz się rejestruje ;D
Chce zrobić grę komputerową [ 3d. Całkowicie od podstaw ] Silnik już mam ściągnięty.. Może niedługo usłyszycie o niej jakieś newsy.
I to tyle o mnie. Zadawajcie pytania to odpowiem
Ktoś mądry kiedyś powiedział: Człowiek który chce od życia za dużo ryzykuję wszystko jednak człowiek który chce za mało może wogóle nic nie dostać.... Po tym skonał...
Toomy A.
W imieniu ekipy MafiaTown witam Cię na forum, mam nadzieję, że zadomowisz się u nas na dobre ;) Czuj się jak u siebie i co najważniejsze: koniecznie zagraj w pierwszą część Mafii! :) Pozdro!
Jeżeli szukałeś czegoś o Mafii, to trafiłeś idealnie. Znalazłeś się na najlepszym polskim forum o serii gier Mafia.

Bądź pozdrowiony, nowy użytkowniku!
muore il bandito, la mafia vive
2up: Ach z tą 1 częśćią mafi to sobie zdradziłem końcówkę oglądająć głupie lest playe.. Ale no cóż.. Zagrać zawsze warto [; ;d
up; Trafiłem tu nawet całkiem przypadkiem [;
Ktoś mądry kiedyś powiedział: Człowiek który chce od życia za dużo ryzykuję wszystko jednak człowiek który chce za mało może wogóle nic nie dostać.... Po tym skonał...
Toomy A.
Witaj, miło cię poznać ;-) Koniecznie zagraj w pierwszą Mafie, dużo lepsza od drugiej części :mrgreen:
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Siema.
"Czego mam oczekiwać? Hades moim domem. W ciemności uścielę sobie łoże."
(Hi.17:13)
Witaj na MafiaTown! Tak jak przedmówcy - koniecznie zagraj w pierwszą Mafię ;-)
Witaj.Jak mówili już koledzy wyżej Mafia TCOLH to klasyka tego gatunku gier i wręcz trzeba w nią zagrać ;-)
"Praca to prymitywny sposób spędzania wolnego czasu" (Ferdynand Kiepski)
Witaj! :->
Obrazek They never fight alone...
Siemaneczko :))
Radio Wolny YT!!!

Działamy o każdej porze dnia i z każdą częstotliwością!!!! http://www.youtube.com/user/RadioWolnyYT
Siemanusia na forumciątku :mrgreen:
"Jak patrzę na niektórych ludzi, dochodzę do wniosku ileż jest obrazy w stwierdzeniu, że Bóg stworzył człowieka na swoje podobieństwo"
glukkon7

Obrazek
Witaj , koniecznie pierwszą część gry musisz przejść ;-)

Vito & Joe's Adventures -Mod for Mafia I
cron