Dying Light

Siema, chciałem was zapytać czy owa gra w tytule jest ciekawa czy nie, czy ma fajną fabułę czy głupią itd. A pytam dlatego, że dostałem propozycje od znajomego, który ową grę sprzedaje i chce znać waszą opinie czy kupić czy nie.
Obrazek
Świat, gdzie istnieją tylko zwycięzcy, gdzie panuje pokój. Świat wypełniony jedynie miłością. Chcę dać początek światu, zawierającemu jedynie te pojęcia.
Madara Uchiha
No cóż, gra moim zdaniem jest przemiodna, miałem okazję grać w nią tylko chwilę ale planuję sam ją kupić w niedługim czasie. Jeżeli pasują Ci klimaty post-apo z zombie to jest to coś dla Ciebie. Jest to takie połączenie Dead Island z Mirror's Edge, a to ze względu na fakt zaimplementowanego systemu parkour w grze, który oznacza tyle, że w grze praktycznie nie ma przeszkody której nie można pokonać, czy budynku na który nie można się wspiąć. Ma też świetny system co-op, co czyni przechodzenie fabuły (bardzo ciekawej swoją drogą) jeszcze intensywniejszym i ciekawszym przeżyciem. Pooglądaj filmiki na YT jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o grze, ale moim zdaniem zdecydowanie warto.