Dwie karty graficzne

Czy można grać na dwóch kartach graficznych jednocześnie ?
Keep your friends close, but keep your enemies closer. - The Godfather
Z tego co mi wiadomo to nie. W ustawieniach gry wybierasz jedna z kart
Obrazek
Chyba nie ten dział.

Ale co do twojego pytania to można poprzez ->SLI<-. Jeśli cię dobrze zrozumiałem.
"Next time... There'll be no next time"
Jeżeli nie ten dział to proszę moderatorów o przeniesienie.
Keep your friends close, but keep your enemies closer. - The Godfather
Przenoszę do "Informatyki".

Tak, można grać na dwóch kartach ;-) Sam posiadam taki układ. Szacunkowo druga karta pracuje z ok. 80%-ową wydajnością.
Bo ja czytałem, że trzeba mieć dwie identyczne karty graficzne aby grać z dwoma naraz.
Czy to prawda ?
Keep your friends close, but keep your enemies closer. - The Godfather
Z tego co wiem, to tak, chociaż na 100% nie jestem pewien.
Czytałem jakiś czas temu, że w trybie SLI (Nvidia) muszą być te same karty. Ale bodajże można połączyć dwie różne, tyle, że jedna będzie odpowiadać za grafikę a druga za fizykę, bo inaczej będzie spowalniać. Lecz w trybie CrossFire od ATI można dwie różne podłączyć. Mogę się mylić :-D
"Next time... There'll be no next time"
Tak muszą byc te same karty, ale zeby one dzialaly musisz je podlączyc takim chujostwem, nie pamietam jak to sie profesionalnie nazywa ale jest to cos w rodzaju mostku miedzy kartami.

A karty msuza byc te same poniewaz jak zainstalujesz dwa rozne sterowniki to komputer moze wariowac, ja dla przykladu podlonczylem dwie rozne karty grafiki, podlonczylem ten mostek i zzainstalowalem dwa sterowniki i................ musialem kupic nowa plyte glowna i nowa karte, obie sie zjaraly :P i w taki bezmyslny sposob stracilem blisko 1700 zl :D