Dwa różne zakończenia w misji "Lepiej do tego przywyknij."

Każdy zna, zakończenie tej misji, gdy nagle w bocznej uliczce "psuje" się samochód chuliganów i wtedy automatycznie załącza nam się filmik, który dobrze znacie, natomiast ja natknąłem się na inne zakończenie tej misji w sumie podobne. Filmik jest nagrany telefonem i jest nagrywany od punktu kontrolnego. Miłego oglądania, oto link do filmu :
http://www.youtube.com/watch?v=zVxl0UwUqpE
Są 3 zakończenia tej misji. To co jest pokazane na filmie, przytrafiło mi się, pamiętam jak pierwszy raz przechodziłem grę, ogółem to jest mi się wydaje częstsze, potem jest to jak się rozwalają, i jeszcze można bugiem, tak żeby nie odjechali nawet ze stacji.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
To zakończenie przytrafiło mi się 1-szy raz i pomyślałem, że warto wam o tym napisać. :-P Ale jeśli znacie to zakończenie to najwyraźniej nie wniosłem żadnej "nowej" ciekawostki. :-/
Wniosłeś, wniosłeś - pierwszy raz widzę takie zakończenie tej misji :shock:

W ogóle w Mafii fajne jest to, że praktycznie zawsze kiedy do niej wracam zauważam w niej coś nowego.

PZDR
Ta misja ogólnie jest dość ciekawa. Szkoda, że nie mieliśmy wyboru w zakończeniu, bo cała dalsza fabuła mogła by potoczyć się inaczej ;-) Ale tak samo np. misja "śmietanka na kawie" ma dwa zakończenia :)
I z tego co pamiętam jedno z zakończeń może zakończyć sie w minimalnke innym miejscu (troche wczesniej lub na samym koncu), animacja zawsze taka sama ale troche gdzie indziej.
cron