Driver Parallel Lines

No więc tak. Dostałem tą grę na gwiadke od brata. I powiem szczerze że mimo wielu złych opinii na jej temat wciągnęła mnie! Grafika jest w porządku. Ale największym plusem tej gry jest klimat. Dźwięk wręcz powala na łopatki. Fajnie odwzorowane samochody mają dobry model zniszczeń. Fabuła może jest krótka, ale wciąga na całe godziny Jedynym minusem jest słabe działanie tej gry na kierownicy (nie to co mafia :-P ). Myślę że mogę wam śmiało ją polecić.
Obrazek
Grałem w nią na PS2, na początku lubiłem w niej system tuningu wozów i późniejsza możliwość sprawdzenia ich zarówno na drodze jak i na torze ;-) Ale jednak fabuła mnie nie zachwyciła, grafika niby wszystko ok ale ten koleś wygląda jak postacie w mafii w wersji alpha, ale powiem że warto w nią zagrać. Nie znam drugiej takiej gry w której jest aż tak odczuwalna różnica czasowa między misjami :-D.
Bananmaciek, chyba słyszałeś złe opinie o Driverze 3. Driver: Parallel Lines zdobył dosyć dobre oceny.
Jakiś czas temu chciałem kupić tego Drivera, ale zabrakło mi już kasy. Teraz zaczekam aż spadnie do eXtra Klasyki. W sumie planuje, to samo gdy Gothic 3 spadnie do Toopseller.

A Driver 3, to totalna kaszana. Nie da się w to grac. blee.
Driver 2 w którego grałem jeszcze na psone (wyszedł tylko na konsole) był dobry, ale nie tak dobry jak Driver, którego uważam za klasyka.
Obrazek
Co do opinii Mafiozo. Czytałem dużo o tej grze i na wielu forach uważają ją za kompletną klapę
Obrazek
Ja przygotowuję się do zakupu paru gier. Jedną z nich prawdopodobnie będzie ta ;)
Chętnie posłucham waszych opinii ;)
Obrazek
czytalem kiedys o niej w gazecie i wydawalo mi sie dosc ciekawe ;-)
Murphy był optymistą.
cron