Dodatki do Mafii

Witam! Chciałbym prosić o wasze wypowiedzi na temat dodatków Joe's adventure, Jimmy's Vendetta i Betrayal of Jimmy. Głównie prosiłbym o opinie czy jest dobra i który dodatek jest najlepszy.

Z góry dziękuje.
Już są takie osobne tematy do każdego dodatku, ale jakbym miał ocenić za całokształt, to 8/10. Joe's Adventures świetnie dopełnia fabułę, przyjemnie się tam gra, a Zdrada i Wendetta Jimmy'ego to całkiem niezły Free Ride Extreme.

2 punkty odjęte za czasami banalne i proste misje typu: ostrzeż przyjaciół Giuseppe w JA- brak animacji, trzeba podejść do faceta wcisnąć przycisk i zaliczone. Brakuje też możliwości przejechania się taksówką czy kolejką.

Jeśli miałbym ustawić dodatki od najlepszego, to:
- Przygody Joe'go
- Wendetta Jimmy'ego
- Zdrada Jimmy'ego
Ja się przyznam bez bicia, miałem piracką wersję Mafii II, nie wiedziałem czego można się spodziewać, a nie zamierzałem wydawać w ciemno ponad 100 zł, gra mnie tak wciągnęła, że postanowiłem kupić sobie oryginalną wraz ze wszystkimi dodatkami. Jeśli masz oryginalną wersję to polecam dokupić zestaw dodatków (z tego co pamiętam w Media Markecie koło 70 złoty) bądź jeśli nie masz, polecam kupić Mafia II Special Extended Edition, najtańsza oferta jaką znalazłem w internecie to 145 złoty wraz z opłatą za kuriera, (paczka dostarczona prawidłowo w ciągu 2 dni roboczych). Dodatki właśnie mi się instalują, mam nadzieję, że będę choć w połowie zadowolony ;-)
Obrazek