Dodatki do Mafia Definitive Edition

Witam po długim czasie nieobecności, i tak sam z Siebie zadaje sobie pytanie czy Hangar 13 według was opracuję jakieś dodatki do Mafii mam na myśli oczywiście pierwszą część bo odwalili no nie powiem kawał dobrej roboty, nie jest to może majstersztyk w porównaniu z rokiem 2002 no ale nie spieprzyli tego, co daje im wolną rękę do stworzenia czegoś nadal w temacie pierwszej Mafii, i pytanie do was czy uważacie że mogły by powstać dodatki do samej "jedynki"?
Na przykład dodatek który dodaje misje poboczne w samej jeździe swobodnej, do tego np możliwość kupna własnego domu ( chodź Tommy go miał) ale np samochodów no i wiele misji dodatkowych, wiem że to zalatuję trochę firmą z duża literą R, ale jednak takie urozmaicenia w swobodnej jeździe były by dobre według mnie, bo sporo roboty firma poświęciła na ten projekt, więc dlaczego tego nie wzbogacać o tego typu rzeczy, szkoda ich pracy jeśli w założeniu mieli tylko zremasterować fabułę... :/


A jakie jest wasze zdanie...?
"Pewnego razu moi koledzy przynieśli mojej mamie zakupy wiecie dlaczego..???
Z wyrazu SZACUNKU (Chłopcy z Ferajny)
Jedyne co wiemy oficjalnie, że Hangar będzie wpierał grę po premierze

Cytuję: "Mafia: Edycja Ostateczna to dopieszczone dziecko Hangar 13, które będzie nadal usprawniane, także po premierze. Analizowaliśmy wasze uwagi i w najbliższych tygodniach planujemy dodać do gry dodatkowe opcje personalizacji HUD oraz inne ciekawe elementy. Wkrótce podamy więcej informacji."

Po prostu trzeba zawalić ich informacjami na mediach społecznościowych co byśmy chcieli jak to było z mafią 3. Możliwość jazdy tramwajem lub pociągiem jako pasażer - praktycznie wszystko jest tam gotowe. Misje w swobodnej jeździe np. taksówkarskie gdzie kilku klientów dostajesz nowe auto? też spoko. To samo jeśli chodzi o wyścigi, podjeżdżasz pod tor i masz możliwość rozegrania 5-10 wyścigów o różnym stopniu trudności gdzie za zrobienie wszystkich dostajesz jakieś super nowe auto. Mogli by też dać interakcje z barem Luiego w którym mógłbyś się napić drinka. Otworzyć wszystkie budynki z którymi mieliśmy styczność w fabule jak Hotel czy kościół. Mogli by też pójśc drogą Naughty Dogg i wprowadzić modyfikatory które po przejściu gry czy ukrytych misji ekstremalnych odblokowywały by się w menu. Nieskończona amunicja, bullet time czy czarno-biały filtr - fajnie by było :D
Fajnie jakby gra się super sprzedała, i postanowili by pododawać trochę rzeczy. Brakuje mi interakcji z światem, lubię tryb swobodnej jazdy ale potrzeba dodać parę smaczków.

Pierwsze co to otworzyć lokacje z misji głównych. Chętnie bym pochodził po Hotelu, odwiedził restauracje Pepe, dom Tomiego i Sary czy podjechał ciężarówką do portu. Dodanie interakcji np. w barze Salieriego mozna wypic drinka albo w kazdej chwili wyciagnac fajki i zapalic. Może nawet nie tylko u Salierego, ale w restauracji Pepe interakcja z barem, w Hotelu czy w tym fastfoodzie z misji z bratem Morello. Super jakby dodali kilka typów misji takich jak na przykład taxi, gdzie wozilibyśmy ludzi nie tylko po mieście ale na lotnisko czy inne lokacje. Misje transportowe, wożenie towarów z punktu A do B, z paskiem uszkodzenia, nie tylko ciężarówkami ale tymi wozami "Coca Coli" do jakiś punktów sklepowych w mieście. Misje zabójcy, że trzeba zabić jakiś cel. Misje policyjne, z tym wozem z działkiem (można nim pojeździć ogólnie). Ja najlepiej widział bym wskaźnik kasy, wiadomo, nic za to nie kupimy ale mimo wszystko. No albo dodać jako nagrody samochody albo jakieś kolejne stroje. Aktywność na torze, zrobić kilka wariantów np. z punktu A do B, albo z B do A, np. co okrążenie jeden odpada itd. Dużo pomysłów, szkoda że raczej z tego nic nie będzie. Fajnie jakby z czasem jakieś mody wyszły :)