Regulamin działu
Jeśli jesteś nieco zagubiony, zajrzyj do tematu "Od czego zacząć - przewodnik po serwisie".

Dobry Wieczór Wszystkim Obecnym

A więc witam wieczorową porą...

Nazywam się Jacek, mieszkam w Warszawie. Wspaniała gra jaka jest Mafia sprowadziła mnie tutaj.
Obserwowałem forum już długi czas i są tu naprawdę mądre osoby np. Gangster, Ewuria, Nivener,Mnich, Dosia92, Cukier oraz (bezlitosny dla spamerów ;)) Maf.
No cóż teraz coś o sobie:
W przyszłości chcę zostać inżynierem.
Moje hobby to: Filmy( szczególnie o Batmanie i Star Wars, ale lubie gangsterskie filmy i seriale) gry,
tenis stołowy i ziemny piłka nożna oraz ręczna.

Ach zapomniałem dodać że są tu też talenty filmowe: wymieniony juz Mnich, Jurass oraz JohnnyLower

No dobra to na tyle ;) I jeszcze raz witam wszystkich na MT i mam nadzieje że przyjmiecie mnie ciepło !
Obrazek
ObrazekPiszę poprawnie po polsku (chyba)
Hejka.
"Praca to prymitywny sposób spędzania wolnego czasu" (Ferdynand Kiepski)
Witaj !Cieszę się, że tak pozytywnie wypowiadasz się o naszym forum :-) Na pewno poczujesz się tu dobrze.

PS Skoro mieszkasz w Warszawie, to może jesteś kibicem Legii? (ja kibicuję Pogoni Szczecin więc się pytam ;-) )
Ostatnią rzeczą, jaką facet chce oglądać na koniec dnia, jest żona - Al Bundy
Ktoś mnie kojarzy, jak miło ;) Witaj, Jacku i zostań z nami na długo. Taka osoba jak Ty na pewno się tu łatwo odnajdzie ;-)
Obrazek
Witaj na MT.
Miło że wymieniłeś mnie jako jednego z wartościowszych userów <zdziwiony>. To naprawdę miło słyszeć(czytać) takie słowa od "nowego". Rozgość się na MT, myślę że miło spędzisz tu czas.
Jeszcze raz witaj wśród nas Jacku.
nie za dobra ta lista :mrgreen: ale witam Cie też :-P

Vito & Joe's Adventures -Mod for Mafia I
Jako że wymieniłeś mnie wśród tej małej grupki mądrych osób, postanowiłem Cię przywitać.
Witaj.
muore il bandito, la mafia vive
No mnie nie wymieniłeś, ale wybaczam.
Witaj ;)
Obrazek
Witaj i zostań na dłużej ;-)
witaj
No cóż, miło mi, że ktoś zapamiętał moją osobę, ze względu na to, co piszę na forum, tym bardziej, że nie uważam tego za jakieś wielkie mądrości ;) Witaj i rozgość się.
Witaj :-D
Obrazek
L.A. - the city of crimes
Witaj Jacku, baw się dobrze w zacnym gronie MT :-) Ale, że ja się też załapałam? Miło :-P
Obrazek
Witaj.Dobrze,że tak oceniasz nasze forum :mrgreen:
Zostań na dłużej :!:
Obrazek
Witaj.
"Czego mam oczekiwać? Hades moim domem. W ciemności uścielę sobie łoże."
(Hi.17:13)