Dlc Free Ride i problem z zapisem w grze

Witam.
Chciałbym sie dowiedzieć czy jest jakieś rozwjazanie na mój problem i nie wiem czy tak jest u wszystkich.
Mam wszystkie dodatki dlc do gry i w głownym menu mam opcje "Przejażdżka"
Obrazek

Wybierając tą opcje i jeden z możliwych trybów pogody mogę swobodnie się poruszać po mieście.
Problemem jest jednak to, iż później po wyjsciu z tego trybu chce wrócić (wczytać) do ostatniego zapisu z głównego scenariusza to już nie mogę. (Nie ładuje ostatniego zapisu po kliknięciu w opcje "Kontynuuj historię")
Ewentualnie mogę zacząć wczytując z listy ostatni rozdział ale od początku - Ostatni automatyczny zapis zostaje utracony i gra po wybraniu opcji "KONTYNUUJ HISTORIĘ" wczytuje się tak jakby do "Freeride"

Jedynie pomaga zachowanie osobno całego katalogu z zapisem i po utracie , ponowne skopiowanie.
Wszyskie wersje dodatku Free Ride tak mają??
Ja mam wersje "cnt_free_ride_game" która jest w katalogu 'dlcs'

EDIT:
Tak na marginesie....Udało mi sie poszperać w plikach gry i zrobiłem sobie opcje Freeride po polsku:
Obrazek
Niestety to jest "błąd?" (nie wiem czy mogę to tak nazwać) w tym modzie. Tak jak opisałeś traci się save, ja bym to nazwał trochę inaczej. Tryb freeride nadpisuje na samym wstępie, da się zauważyć znak zapisu w prawym górnym rogu. Jedyny sposób na to, zanim zaczniesz zabawe w tym trybie, przejdź daną misje do konca :-F
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Sory, że odkopuję, ale też mam problem z Free Ride'm. Mianowicie po zapisaniu stanu gry i wczytaniu go wszystkie tekstury znikają. Nie ma drzew, krzaków, ogrodzeń, nawet auta na parkingach zniknęły. Ktoś wie co zrobić żeby tak się nie działo?
Przecież we freeride nie ma opcji zapisu, bo zapisuje się tylko na samym początku, a może doszła od czasu, kiedy ja grałem - nie wiem. Ale rozwiązaniem jest po prostu nie zapisywanie, jeśli jest, a jeśli zapisuje się tak samo jak kiedyś - na początku, to nie możesz wczytywać, tylko zaczynać od nowa. Na marginesie, to nie wiem czemu Ci się nie wczytuje, może coś się przegrzewa. Nie znam się na tym ze strony technicznej.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Don Mateo nic się nie przegrzewa :-P

Musisz poszukać free ride w wersji 2 lub 3 (nie wiem czy jest 3 bo dawno w tym nie siedziałem)

Poczytaj o tym na mafiascorpions.


Tam jest dobrze rozpisane jakie pliki trzeba pobrać i gdzie je umieścić.


Pozdrawiam :mrgreen:
Radio Wolny YT!!!

Działamy o każdej porze dnia i z każdą częstotliwością!!!! http://www.youtube.com/user/RadioWolnyYT
cron