Dlaczego nie zrobili mozliwosci swobodnej jazdy po....

Dlaczego nie zrobili mozliwosci swobodnej jazdy po ukończeniu gry. Szkoda widac ze sporo tu bugów oby w Mafii 3 tego nie było. A tak propo kiedy ma być Mafia 3 ??
Wyszło kilka wersji modów dodających Ci free ride do M2. Czemu nie dodali tego do gry? Pytaj o to twórców.
Data premiery M3 nie jest jeszcze znana, używanie google nie boli.
Obrazek
Ostatnio słyszałem że ma wyjść również GTA 5 :) Oby się nie zbiegły te dwa tytuły. Ciekawe jakiego bedzie trzeba mieć kompa na oba tytuły.
No głupio, że nie zrobili. W sumie jeśli się nie ma dodatków to gra skończona i bez sensu grać wczytując ostatni rozdział.
Jazda, jazda, jazda... Biała Gwiazda! :D
Czemu grać z ostatnim rozdziałem? Nie rozumiem... Jest jeszcze zbieranie listów gończych i playboyów... Dużo do roboty
"Czego mam oczekiwać? Hades moim domem. W ciemności uścielę sobie łoże."
(Hi.17:13)
nom, z listami gończymi to roboty w ch... tydzień spędzony nad poszukiwaniami, ja szukałem mając włączony rozdział gdzieś ze środka, nie pamiętam dokładnie który, ale najprosciej wyszukiwać wzrokiem listy przy słonecznej pogodzie :mrgreen:
Hades16 napisał(a):
Czemu grać z ostatnim rozdziałem? Nie rozumiem... Jest jeszcze zbieranie listów gończych i playboyów... Dużo do roboty

Ale i tak niektórzy mogli zrobić to przed końcem :P
Jazda, jazda, jazda... Biała Gwiazda! :D
Właśnie dlatego że nie ma tej swobodnej jazdy, Mafia II nie jest niestety sandboxem. I sporo na tym traci.
Zrobili dodatki tam masz "swobodną jazdę". :E
Brawo Górnik !!

Przepraszam bardzo, ale co to ma być? Offtopic, ostrzeżenie +1 - niv
Odpowiedź padła, temat zamykam, bo robi się spamfest.