Deer Hunter Tourtament

Elo! Słyszeliście o najnowszej grze myśliwskiej Deer Hunter Tournament? Macie jakieś opinie na temat tej gry? Ja mam ją od wczoraj i jest super! Polecam! Poczytać na jej temat możecie kilkając TUTAJ, ale screenów musicie szukać, jak na razie, gdzie indziej :)
W Deer Hunter nie miałem okazji grac, natomiast grałem w podobny tytuł Hunting Unlimited, od tej samej firmy, co Euro Truck Simulator.

Zapewne w DH jest podobnie, idzies na łowy uzbrojony po zęby i polujesz, gra fajna na jakieś 2-3 godziny później nudzi. Raczej tylko dla pasjonatów.
Obrazek
Ile taka gierka kosztuje? Bo może być ciekawa... Może da się pobrać? A jak nie da sie pobrać ej wersji, to może jakaś inna?
Obrazek
@Grisha - z Twoich opowiadań wynika, że Deer Hunter Tournament to całkowita przeciwność Hunting Unlimited. Możesz mieć ze sobą tylko 2 rodzaje broni (do wyboru ustawienia optyki, a także kalibracja broni, czyli ustawienie na jaką odległość ma "dobrze bić"). Jako pojazd możesz wybrać konia lub quada. Podczas gry trzeba jednak trzymać się ściśle wyznaczonych reguł, np. nie można strzelać do zwierząt które są w wodzie, można upolować tylko po jednym rodzaju zwierzęcia itd. Kiedy udało mi się załatwić pierwsze zwierze (był to jakiś biały muł, który biegał bardzo wolno xD ) radość była ogromna :D

@don_kuba - W naszym kraju jeszcze jej raczej nie kupisz ;)
@Kevin - To skąd ty ją masz? Pobierałeś? Jak tak, to skąd?
Obrazek
Kevin akurat w tej mojej grze jest wszystko tak samo jak opisałeś, bardziej chodziło mi o to że bierzesz broń i idziesz polować.

Ja zawsze lubiłem polować na śnieżnych mapach na niedźwiedzie.
Obrazek
A mnie wczoraj jeden niedźwiedź rozjech...rozdepnął :P Czaje się na jednego łosia, przymierzam się do strzału i od razu słyszę takie szybkie, ciężkie kroki. Spoglądam za siebie a tutaj misiek :P Nie zdążyłem nawet wystrzelić :P A jeśli już jesteśmy przy zwierzętach to tutaj macie ich pełną listę (nazwa ang. [w grze], nazwa polska i łacińska) wykonaną przez mnie:

Black Tail - (brak polskiego nazewnictwa), Cervus columbianus,
Osprey - rybołów, Pandion haliaetus,
Mountain Lion - puma, Puma concolor,
Elk - wapiti, Cervus canadensis,
Squirrel - wiewiórka, Sciurus vulgaris,
Bighorn Sheep - owca gruboroga, Ovis canadensis,
Badger - borsuk, Meles meles,
Wild Turkey - indyk dziki, Meleagris gallopavo,
Whitetail - jeleń wirgiński, Odocoileus virginianus,
Axis Deer - jeleń aksis, Axis axis,
Bear - niedźwiedź (brunatny), Ursus arctos,
Hore - zając (?)
Moose - łoś, Alces alces,
Red Tailed Hawk - myszołów rdzawosterny, Buteo jamaicensis,
Mule Deer - mulak, Odocoileus hemionus,
Canada Goose - bernikla kanadyjska, Branta canadensis,
Mountain Goat - kozioł śnieżny, Oreamnos americanus,
Desert Iguana - legwan brązowy, Dipsosaurus dorsalis.
Zagrałem wczoraj w Hunting unlimited, i przyznam że całkiem fajnie pobiegać koniem za stadem łosiów (błąd ort. specjalnie xd) Strzeliłem jednego wczoraj :) I do tego Bufallo Bull i jakąś koze xD

Poprostu gra wciąga na jakiś czas ;)
Obrazek
To mi się trochę kojarzy z symulatorem łowienia ryb ;)
http://gameplay.pl/barth89 | https://www.facebook.com/barth89pl <-------- ZAPRASZAM :)
cron