Dead Island

Witam, kolega mówił żebym kupił Dead Island i kupiłem.
Gdy uruchomiłem grę (bo wiadomo już że mam zje*anego kompa ale kolega mówił że będzie fajnie chodzić na minimalnych ustawieniach) słabo chodziło nawet po ustawianiu gry na minialne. Nie zadziałało, wszystko ustawiłem na niskie ale rozdzielczości nie moge zmienić..
Pomożecie?
Parametry techniczne poproszę - procesor, RAM, Karta graficzna. (Powinieneś podać w temacie. To podstawa, jeżeli dotyczy on wydajności gry)
„An eye for an eye makes the whole world blind.”
~Mahatma Gandhi
Też tak miałem. Myślałem że będzie dobrze chodzić na minimalnych (Toshiba Sattelite C660 1m4), natomiast lagi, że hej. Więc podpisuję się pod pytaniem. Lagi zapewne leżą po stronie optymalizacji silnika Chrome.
Regulamin to Omerta, a ban to obrzyn.
Mam strasznie słabe, ale kolega mi mówił że będzie fajnie chodziło na minimalnych:
Procesor: AMD Athlon (tm) 64 procesor 3200+, ~2.0GHz
Pamięć: 2048MB RAM
Karta graficzna: NVIDIA GeForce 7300 GS
Oto lista rozwiązań, jakie ja dostrzegam:
1.Może poszukaj na oficjalnej stronie gry jakiś sterowników.
2.Spróbuj przyspieszyć nieco swój komputer np. czyszcząc rejestr z niepotrzebnych śmieci i powyłączaj niepotrzebne procesy.(Może to banalnie brzmi, ale w moim przypadku często pomaga)
„An eye for an eye makes the whole world blind.”
~Mahatma Gandhi
Najgorsze jest to że nie wiem jakie procesy mi są niepotrzebne XD (Wiem, jestem debilem ;-;)
I nie moge znaleźć tych sterowników..
Sorry za ten mój nie ogar, nie znam się za bardzo na takich rzeczach.
Polecam ci przejrzeć ten temat : za-slaby-sprzet-co-wymienic-t4013.html

Zamiast wałkować w koło macieju to samo pytanie, uwzględnij w końcu nasze rady i zainwestuj w lepsze części, ew. zacznij odkładać na nowy komputer. Uwierz mi, chcielibyśmy ci pomóc ale tak na prawdę nie możemy bo masz gówniany sprzęt. Przemyśl to na poważnie bo przeczuwam kolejne ostrzeżenia, które mogą zakończyć twoją egzystencję na naszym forum.

To była ostatnia taka rada z mojej strony. Bez odbioru.
muore il bandito, la mafia vive
Dobra niech wam będzie.
Tylko napiszcie mi co sobie dokupić, dobrego ale taniego.
A. Jeśli chcesz rozmawiać o tym co można poradzić na niską wydajność Dead Island (tylko w ramach samej gry, ewentualnie jakiegoś oprogramowania - ustawienia, sterowniki, etc.) - rób to tutaj.
B. Jeśli chcesz dalej przedyskutować kwestię ulepszenia twojego sprzętu - przejdź do swojego tematu i tam dodawaj nowe posty.
Czyli można pobrać takie sterowniki dzięki którym Dead Island może szybciej chodzić?
Mniemam, że chodzi tu o sterowniki najnowsze dla twojej karty graficznej. Często przestarzałe sterowniki są źródłem problemów z optymalizacją gry, czasem pomaga zainstalowanie najnowszych sterowników. Jednak twoja karta nie jest zbyt fantastyczna, więc nie wiem czy coś tu pomoże aktualizacja sterowników.

Najpierw sprawdza się wymagania sprzętowe, twój komputer oblewa test jeśli chodzi o procesor i o kartę graficzną więc cudów bym się tu nie spodziewał, trzeba się liczyć z tym, że gra może nawet nie odpalić. Niestety life is brutal dla PC-towego gracza, komputer trzeba ulepszać średnio co 2-3 lata jeśli chce się nadążać za wszystkimi grami. Upgrade sprzętu wydaje się być jedynym sensownym rozwiązaniem. Albo kupno konsoli :-P
No konsole właśnie kupiłem tylko musze odpowiednie tv dokupić bo moje nie pasuje do tego xd
Ale ok, dzięki za pomoc temat można zamknąć :)
cron