Dead Island

Wrocławskie studio Techland pracuje nad grą "Dead Island". Gra ta jest z gatunku horrorów, możemy w niej się wcielać w 4 zupełnie różniące się osobowością osoby. Występują w niej zombie, główny bohater zostaje właśnie przez jednego z nich pogryziony. Fabuła oparta jest o czasy współczesne, bohater próbuje dowiedzieć się, skąd się one wzięły. Musi ratować resztę ludzkości. Ciekawą rzeczą jest to, że gracz ma do dyspozycji zamiast pełnego arsenału broni, wszystkie inne rzeczy, które nawiną mu się pod rękę (tasaki, siekiery,itp.). Chciałbym poznać Waszą opinię na temat tej gry, nad którą Techland pracuje już bardzo długo, czy skusicie się na taką rozwałkę zombie, no i czy w ogóle podoba Wam się takie coś.

Trailer:


Gameplay:
Ja kupię tą grę na 90%. Ogólnie uwielbiam horrory, ale nigdy mnie nie ciągnęło zbytnio do tematu zombi. Potem zacząłem oglądać The Walking Dead (nie mogę się doczekać 2 sezonu :-) ). Jakiś czas później obejrzałem zwiastun tej gry (bardzo oryginalny, bo puszczony od tyłu i w spowolnionym czasie) i stwierdziłem, że ta gra musi się znaleźć na moim biurku :-P
Obrazek
O Dead Island dowiedziałem się parę miesięcy temu, no i czekam na nią od tego czasu :D
Premiera we wrześniu z tego co pamiętam. Gra w Polsce będzie kosztowała tylko 89zł. Można zamawiać Pre Ordery. Jednak daleko grze do horroru. w L4D przynajmniej był klimat. A w Dead Islandzie jest zbyt jasno jak na zombie :D
ProGlitcherPL On YouTube | World War II Mod on MODDB | Blog Cukra
Zainteresowała mnie ta gra. Jednakże na pewno jej nie kupię w tym roku. Zbyt wiele tytułów (Batman: Arkham City, L.A. Noire). Ale jak będę miał możliwości, to lecę po nią od razu!
Obrazek
Najnowszy zwiastun Dead Island.

http://www.gry-online.pl/gol_video.asp?ID=18397

Premiera już 9 września! ;-)
Fiu Fiu i teraz mam dylemat co pierw kupować, czy Dead Island, czy Fife 12 ;/
Obrazek
Ja jakbym miał wybierać pomiędzy Dead Island a FIFĄ 12 wybrałbym DI. Fifa z roku na rok to to samo z aktualizowanymi składami, a Dead Island to coś nowego, nieznajomego, co trzeba poznać. No ale wybór należy do Ciebie. ;-)
Gra wygląda pod wieloma względami fajnie ,dla miłośników zombie polecam też serie filmów i gier Resident Evil.
Obrazek
Sergio napisał(a):
Ja jakbym miał wybierać pomiędzy Dead Island a FIFĄ 12 wybrałbym DI. Fifa z roku na rok to to samo z aktualizowanymi składami, a Dead Island to coś nowego, nieznajomego, co trzeba poznać. No ale wybór należy do Ciebie. ;-)

Właśnie, nie fifa 11 była wielkim przełomem w porównaniu do 10, a w tym roku 12 w wersji na PC, ma być identyczna jak wersja na konsole, a po tym co pokazali w 11, wierzę w to. Poza tym jednak w fife mogę grać przez cały rok i mi się nie znudzi, bo co chwilę wychodzą mody itd. Pierw chyba kupię Fifę, poczekam na recenzje z DI i wtedy kupię DI :))
Obrazek
Po godzinie gry mogę stwierdzić, że gra spełniła jak na razie moje oczekiwania. Jest bardzo dobrze zoptymalizowana, u mnie chodzi na full. Fajny wybór broni od wiosła, rury po prawdziwe automaty. Fabuła średnia, może potem się rozkręci.
cron