Dawna kryjówka

Zdjęcia oglądajcie w trakcie czytania ;-) .
1. http://img833.imageshack.us/i/garaz.png/
2. http://img97.imageshack.us/i/garaz2.png/
3. http://img443.imageshack.us/i/mapanq.jpg/

Na początek spójrzcie na garaż na zdjęciu 1, popatrzcie szczególnie na drzwi garażowe.
Potem porównajcie je ze zdjęciem 2 (garaż domku Vita,to ten który był w demie). Taki sam model prawda? ;-) A teraz zdjęcie 3, zrobiłem na nim czerwone kółko tam gdzie robiłem zdjęcie 1.
W kole widnieje ikona klucza czyli domu. Dodam że to oficjalna mapa, która pojawiła się w sieci niedługo przed premierą :-) . Co o tym myślicie?
"Wole żyć w pidżamie niż umrzeć w garniturze..."

Leo Galante
Coś chyba nie tak ze zdjęciami, bo mi sie wyświetla "image" bez url... (Jak się naprawi, to editne posta i napiszę na temat)

Edit 1// 2 pierwsze zdjęcia działają, trzecie nie.

Edit 2// OK, działa. :-)

Hmm...To pewnie miał być dom Vito'a. Muszę przyznać, ze masz łeb. Zeby takie cos znaleźć... Może modderzy coś z tym zrobią? Zobaczymy..
Obrazek
Właśnie poprawiłem powinno działać :-D .

EDIT Trzecie też już poprawiłem, przepraszam za problemy :-> .

Dzięki ;-) .Garaż już w demie zauważyłem, a potem ta mapa wyszła myslałem że bedzie w grze.
Przed chwilą się we free ride bawiłem, odwiedziłem to miejsce i mnie natknęło na napisanie na forum ;-) .
"Wole żyć w pidżamie niż umrzeć w garniturze..."

Leo Galante
No ja o tym wiedziałem już od 2 dni bodajże.

Robią trainer'a gdzie będzie opcja noclip i wtedy wjedziemy tam Vitem by zobaczyć co tam jest.
"Nie ma nieba dla spryciarzy..."
Ja tez juz o tym widzialem bo widzialem mape i bylem zaciekawiony dlaczego tam nie mozna mieszkac.Ale widzialem wczoraj w godzinie gry Jimmy's Vendetta i on tam mieszkal dokladnie w tym miejscu.
Światem nie rządzą prawa spisane na papierze,światem rządzą ludzie .
No to wszystko jasne.
"Nie ma nieba dla spryciarzy..."
Na prawde przepraszam że odkopuje, ale pytanie tu chyba pasuje. Pozatym nie będę robił dla takiego czegoś nowego tematu ;-) .
bona21 napisał(a):
Ja tez juz o tym widzialem bo widzialem mape i bylem zaciekawiony dlaczego tam nie mozna mieszkac.Ale widzialem wczoraj w godzinie gry Jimmy's Vendetta i on tam mieszkal dokladnie w tym miejscu.


Była to napewno Vendetta, a nie ten drugi?
Ja w Vendeccie mam tylko dwa mieszkania Vita i ten domek.
Jest to jakiś błąd że nie moge tam mieszkać czy nie ten dodatek?
"Wole żyć w pidżamie niż umrzeć w garniturze..."

Leo Galante
Nie ten dodatek, bo ja też nie mam takiego mieszkania :-)
Obrazek
To jest dziwne bo ja na jakims filmiku widzialem to mieszkanie w Jimmy's Vendetta.No chyba ,ze znowu 2K cos wycielo z gry i nie ma tego mieszkania juz.
Światem nie rządzą prawa spisane na papierze,światem rządzą ludzie .
Nie będe ździwiony jeśli się okaże że tą kryjówke usunęli ;-) . Pytanie tylko po co by to robili :-? .
Poszukam chyba gdzieś tej pierwszej godziny z Vendetty i zobacze czy tam to mieszkanie jest.
Pozatym filmiki jakie wydzieliśmy były tylko z podstawowej wersji i Vendetty, więc stawiam że ja usuneli.
"Wole żyć w pidżamie niż umrzeć w garniturze..."

Leo Galante
Znalazłem gdzieś w internecie, że to jest to mieszkanie z cut scenki jak Vito z rodziną przyjeżdża do EB i to jest to mieszkanie co szczury w nim biegają :mrgreen:
Bardzo możliwe. Jak wchodzili do tego domu (na filmiku) to można poznać po otoczeniu.
Obrazek
L.A. - the city of crimes
Ten domek o którym piszecie to może być wcześniejszy dom Vita,bo na początku gry w filmiku w którym Vito był dzieckiem wchodzi on po schodach ze starymi do domu,i ja widziałem te miejsce tuż obok tego domku......
Glory Glory ManUtd XD
Są po nim jakieś ślady w FR 2.2 (najnowszy free ride) - http://imageshack.us/photo/my-images/560/65960718.jpg/ (mieliście rację z tym usunięciem - czerwona obwódka oznacza usuniętą z misji lokalizację)

Ciekawy jestem tylko, co oznacza napis
This Safehouse appears only on the printed map


Mam na myśli dwa ostatnie słowa:printed map.
Tłumaczenie: Ta kryjówka oznaczona jest tylko na wydrukowanej mapie.

Wiem o co chodzi, mam edycje kolekcjonerską z mapą i właśnie jest na niej ten dom oznaczony.

Obrazek