Czy taki mod istnieje...?

Witam!
Czy istnieje mod w którym wszystkie auta z jazdy swobodniej jeździły by w ekstremalnej ?
Pozdrawiam!
Jakie auta? Po mieście w extreme jeżdżą te same auta co w swobodnej...o Jakie auta konkretnie?

Vito & Joe's Adventures -Mod for Mafia I
Chodzi mi o to że w extreme jeździ mniej rodzajów aut np. tylko jedna wersja Lassitera. Natomiast w swobodnej jeżdżą wszystkie dostępne w grze samochody.Czy istnieje mod w którym w extreme jeździły by wszystkie dostępne auta?
Myślę że nie ma takiego. Ponieważ jest to "drobny" szczegół. Ja nawet nie zauważyłem takiej różnicy. Ale zawsze możesz sam zrobić taka modyfikacje.

Vito & Joe's Adventures -Mod for Mafia I
Tylko jak się do tego zabrać... ? ;-) :k
Pobierz program DCIIED . Otwórz misje extreme i np. freeride. Teraz przejdź do
Object Definitions-
-Traffic Setup
- i cars lub doprava.
Kliknij na ta nazwę 2 razy. Otworzy Ci się okienko z nazwami aut. Możesz je edytować i porównuj miedzy misjami freeride a extreme. Widać że w freeride jest więcej nazw.
Wiec szukasz Twojego auta w color ustawiasz np. 3-4.
Chciałbyś do extreme merca500k, to dodajesz new item- i nazwa "merced500K" color 2 w tedy będzie i biały i brązowy. Reszta informacji to tak jak w innych autach.
Zamykasz okienko na krzyżyku u góry i dopiero w tedy zapisuj.
Wcześniej zrób kopie piku z misji którą będziesz edytować ponieważ ten program lubi czasem zepsuć plik.

Vito & Joe's Adventures -Mod for Mafia I
Pobrałem ten program lecz kiedy wybieram ścieżkę dostępu w folderze Savegames program nie ''widzi'' scene2.bin(*.bin)
Plik nie jest w folderze SaveGames tylko w... umm... nie pamiętam xD Chyba Missions. Z tym że najpierw musisz jet wypakować dataXtractorem.
ProGlitcherPL On YouTube | World War II Mod on MODDB | Blog Cukra
Obrazek

Dobra ścieżka dostępu ?
Mafia\tables\vehicles
Dlaczego nie ma żadnej listy z autami ?
Dlaczego savegames? :P
Napisałem otwórz tym programem misje. Czyli folder missions.
I extreme i freeride.

Vito & Joe's Adventures -Mod for Mafia I
U mnie takowy folder nie istnieje.
W folderze z grą są :
-maps
-models
-Savegame
-tables
Oj coś ciężko będzie z tą przeróbka.. :P
Pobierz program MafiaDataXTractor v1.1 z naszej strony i wypakuj nim misje czyli missions.

Vito & Joe's Adventures -Mod for Mafia I
Dzięki,zrobiłem tak jak pisałeś jest ok ale...
w okienko gdzie wpisuję nazwę nowego auta w extreme mam przepisać dokładną nazwę z freeride ?
Parametry się same ustawiają lecz czy mam w nie ingerować ?
Jak mam zapisać, pisałeś coś o tych krzyżykach które zamknąć a które nie, mógłbyś mi to wyjaśnić ?
Z góry dzięki za odpowiedź
Pozdrawiam! :-) :-) :-)
Taka jaka jest w freeride. Czyli one są tam skrótowo jakoś pisane. Ale wiadomo które są które.
To okienko pierwsze zamknij co wpisujesz nazwę auta i jego kolor itp. A potem dopiero
:arrow: dyskietka
:arrow: File-save
:arrow: i przy zamykaniu programu zapyta czy zapisać dajesz tak.
Jeśli wyskoczy błąd możesz spróbować odpalić extreme . Jeśli gra się wyłączy plik musisz wgrać nowy i na nowo zapisywać.

Vito & Joe's Adventures -Mod for Mafia I
Wielkie dzięki, zrobiłem tak jak mówiłeś i wszystko działa :-) :-) :-) :-) :-) :-)
Pozdrawiam
cron