Czy opłaca się zagrać w III ?

Siemanko pytanie po latach . Ogólnie ludzie psioczyli na 3 część ja w ostatnią jaką grałem to 2 która mi się bardzo podobała mimo cięć ale to nie ten temat . Z filmików na YT widziałem że z 3 jest takie bardziej niedorobione GTA czy po latach opłaca się w ogóle zaprzątać głowę i spróbować czy olać ciepłym moczem i odpuścić ? Na premierę nie grałem teraz wyszedł niby ten "Remaster" jest sens zabierać się za to ? Nie miałem z tą grą nigdy styczności prócz kilku filmików na YT dlatego pytam .
Opłaca. Gra nie jest znowu taka tragiczna, fabuła jest na prawdę dobra, postacie ciekawe, klimat i muzyka również. Niestety jest bardzo powtarzalna przez co pewnie będziesz miał problem żeby ja skończyć na dodatek graficznie jet strasznie słaba. Mimo wszystko warto ja jednak poznać, szczególnie Dlc które sa lepsze od podstawki moim zadaniem, jeśli lubisz klimat lat 60 oraz Nowego Orleanu to prawdopodobnie będziesz czuł jaką tam satysfakcje
odrzuciła mnie przy pierwszym podejściu, ale teraz się wciągnąłem, jest powtarzalna, ale muzyka i fabuła jest spoko
Pewnie, że się opłaca. Dla mnie każda część Mafii jest niepowtarzalna i na swój sposób to jest świetna gra. Także polecam :)
Obrazek They never fight alone...
cron