Czy masz instrument

Jaki masz instrument
12% (6)
10% (5)
57% (29)
22% (11)
Liczba głosów: 51
Mam cymbałki, i gitarę klasyczną :D
Ja posiadam gitarę elektryczną. Super sprawa. Co do nauki to wszystkiego uczę się sam. ;-)
UP THE IRONS!
Obrazek
W szkole to 2 długopisy,a w domu to palce jak czekam aż mi się jakaś strona załaduje.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Ave Metal!
Jestem Ateistą!
Zostaw Gadu-Gadu, przejdź na Obrazek AQQ
mam dwie gitary, ktorych juz nie uzywam niestety... zaprzestalam nauke gry
Ja mam gitarę klasyczną. Nie umiem na niej grać, ale w końcu się kiedyś nauczę ;) A poza tym to mam flet (w podstawówce wymagali) :mrgreen:
Obrazek
ja mam flet a nie gram :-P :-P :mrgreen:
***BRAK*** DJ RemoOoOOOooo DJ TiestOoOoOo hihihi
Mam gitarę i flet (który leży gdzieś na strychu).
Obrazek Piszę poprawnie po polsku.
Standard - flet leży już od kilku(nastu?) lat w szafce. Bez seksualnych podtekstów.

Poza tym miałem marzenie mieć keyboard, ale to dawno temu.
Gitara klasyczna,
cymbałki (bo w szkole nakazują je nosić)

I zamierzam kupić keyborda.
Pompon napisał(a):
cymbałki (bo w szkole nakazują je nosić)


Sorka za offa, z tego co pamiętam cymbałki nosiło się w pierwszych klasach podstawówki, należysz do "młodziaków"? :-P
muore il bandito, la mafia vive
Keyboard.
Obrazek
ja posiadam elektryka ESP Kh-202 sygnatura kirka hammetta i 2 stratocastery, jeden firmy aria a 2 to tandeta za 200 zł
Osobiście posiadam bas Tenson P/J - naprawdę świetny instrument do zabawy i nauki. Pięknie leży na nim ręka, pudło wykonane z naprawdę przedniej jakości drewna - 3 gości oberwało z tego basa, a wgniecenie jest tylko od przewrócenia go na podłogę przez mojego kuzynka. ;) Pasywna elektronika brzmi naprawdę nieźle. Co prawda basy za 2000 zł już przewyższają dźwiękiem mój, ale za 600 zł i tak nie dostaniecie nic lepszego - nawet Washburn przy tym wysiada.

Tak więc, jeżeli masz kupić Visiona za 250 zł (a moja siostra ma takiego Strata), czy nie daj Boże SkyWay'a, kup Tensona. Przynajmniej będzie ci się przyjemnie grać, i się nie zniechęcisz.

Jedna jedyna wada to podatność na zmianę stroju - gryf lekko się wykrzywia i co 3 miesiące trzeba prostować - na szczęście da się to zrobić samemu. ;)
In God we believe.
In Metal we are.
In Mafia we play.
Ja mam w domu organy Hammonda.
Salieri Cię dorwie
Mam 2 gitary akustyczne ale rzadko je używam :-)
Keep your friends close, but keep your enemies closer. - The Godfather
cron