Czy jest taki mod

Witam ! Jestem nowym użytkownikiem na forum, ale przeglądam je nie od dziś :-)
I mam takie pytanko: Czy jest taki mod, dzięki któremu możemy sobie w swobodnej jeździe pochodzić po farmie z misji "Wycieczka na wieś" ?
Z góry dziękuję za odpowiedzi :P
Nigdy o takim nie słyszałem. Wydaje mi się, że gdybyś spróbował usunąć "ścianę" MafiaEditorem, to i tak nic by z tego nie wyszło, bo nie ma tam kolizji jak w misji. Szczerze wątpię w istnienie owego modu, choć mogę być niedoinformowany.
Obrazek
Aha, też tak myślałem o usunięciu ściany, ale pewnie po zrobieniu tego wpadłbym w "otchłań nieba"

Poszukam takiego moda, może coś jest, fajnie by było tak na spokojnie pochodzić po farmie :D
Nie znajdziesz takiego :-/ co do otchłani jeśli umiesz usunąć ścianę to będziesz mógł zrobić kolizję na podłoże i spoojnie będziesz chodził po farmie. Jednak pamiętaj że farma nie jest taka jak w misji :-/ W misji farma jest piękna :)) natomiast w freeride to tylko pudełka zamiast domków na dodatek z kiepską teksturą.

Vito & Joe's Adventures -Mod for Mafia I
No wiem, widać z daleka :P
Ciekawe czy dałoby radę jakoś "przekopiować" tą farmę z misji do swobodnej jazdy :P

@EDIT: A może da się usunąć bramę na lotnisko w Swobodnej jeździe i zrobić podłoże, żeby sobie pochodzic? :mrgreen:
cron