Czy dałoby radę zrobić taką modyfikację

Witam!
Otóż gram po raz enty w mafię, i dziś już przeszedłem misję "Dziwka" oraz "Omerta" . I taka mnie właśnie rzecz zaciekawiła - czy dałoby się tak zmodyfikować grę, by można było mieć wybór w tych 2 misjach - czy chcemy zabić Franka i tytułową Dziwkę czy też nie. Oczywiście jak zdecydowalibyśmy się ich zabić, dalej byłoby tak, że w ostatniej misji Paulie nie ginie, po prostu oszukujemy Salieriego, razem robimy z nim kilka misji jako przyjaciele czy coś, później każdy zakłada rodzinę i rozchodzi się w swoją stronę i wszystko kończy się hapyy endem :mrgreen:

Tak wiem, mam bardzo bujną wyobraźnię, ale takie coś by było bardzo ciekawe, że to my decydujemy o tym jak zakończą się losy bohaterów :-D

Pozdrawiam i czekam na wasze wypowiedzi :-D
Dobry pomysł ale czy jest to wykonalne do końca nie wiem , poczekam na wypowiedz innych :).

Notorycznie uprawiasz off-topic, piszesz rzeczy nie na temat w nieodpowiednich tematach. Chciałem być pobłażliwy z powodu krótkiego stażu na forum, ale ostrzeżenie powinno zadziałać pedagogicznie - niv
No ja tym bardziej nie mam pojęcia, po prostu tak mi to nagle to głowy przyszło :-D
Więc czekam bardziej na wypowiedzi osób bardziej ogarniętych w modelowaniu skryptowaniu itd itp

Ostrzeżenie słowne, twój post jest zbędny w tym temacie, gdyż nic nie wnosi do tematu. Następnym razem będzie ostrzeżenie z wpisem do profilu - niv
Oczywiście, że można zrobić coś takiego. Jednak zwróć uwagę, że najpierw należałoby usunąć wiele kwestii na temat Franka. Nie pamiętam już teraz ile razy pojawiają się dialogi na jego temat, ale troche cutscenek poszłoby do kosza. Kwestia Pauliego to już zupełnie inna sprawa. Jego śmierć nie jest w żaden sposób powiązana z tym, czy wcześniej zabijamy Franka i dziwkę, czy też nie. Paulie zdradził zaufanie szefa poprzez samowolny napad na bank. To był jego gwóźdź do trumny. Tak więc misja z napadem na bank powędrowałaby również do kosza. Tak samo zakończenie misji "Chwila relaksu", to właśnie tam rozpoczyna się wątpliwość chłopaków co do działań szefa.

Podsumowując - jest to wykonalne, jednak bardzo czasochłonne i wymagające szczegółowych zmian w dialogach itd.
Aha, rozumiem, no tak... To przez napad na bank :-D pomyliło mi się.

Ale w sumie chodziło mi głównie o to czy jest to wykonywalne czy też nie, i otrzymałem odpowiedź, dziękuję.

A więc zamykam. - niv