Czego wam brakowało w Mafii 3..?

Witam Serdecznie chciałem was zapytać czego najbardziej wam brakowało w Mafii 3 ?
Mi szczerze mówiąc zabrakło tego żeby gra była bardziej liniowa a dokładniej tak jak to było w M1 i M2 był podział na "Kampanię" jak i na "swobodną jazdę", no niestety tutaj już Hangar 13 chcę pójść w ślady Rocstara
ale prawdę powiedziawszy jak dla mnie taki układ jaki jest w M3 jest gorszy dlatego bo jak grałem w M1 i M2 to przechodząc po kolei rozdział 1,2,3...itp. się bardziej w ciągałem i do tego była oczywiście różnorodność w wykonywaniu misji fabuła trzymała się kupy, do tego np w M1 po każdej misji mogłeś ale nie musiałeś robić dodatkowego zadania u Lucasa i to było genialne nic na siłę.
Natomiast tutaj to fakt fabuła też "trochę" wciąga, ale jednak przez to że wykonuję się te same czynności to sama gra zaczyna się po dłuższym czasie nudzić.
Jeszcze czego mi brakuje również w M3 a było w poprzednich częściach to wspaniała oddająca chyba największy klimat muzyka.W M1 jak i w M2 muzyka była jednym z ważniejszych czynników budujących klimat MAFII.
Niestety w M3 osobiście uważam jak by muzyka była tak z boku, fakt są tam znane utwory np.Johnego Casha,Elvisa Presleya...itp. ale to tyle.Porównując do poprzednich części a już w szczególności do M2 gdzie było naprawdę dużo świetnych utworów oddających klimat tamtych lat to dla mnie w porównaniu do M3 to soundtrack jest naprawdę ubogi....:/
Podsumowując dla mnie była by to dobra gra gdyby nie nosiła nazwy MAFIA bo to z poprzednimi częściami ma naprawdę mało wspólnego.

A wam czego brakuje najbardziej w Mafii 3......????

Pozdrawiam.
"Pewnego razu moi koledzy przynieśli mojej mamie zakupy wiecie dlaczego..???
Z wyrazu SZACUNKU (Chłopcy z Ferajny)
Zabrakło honoru i przyzwoitości ze strony Hangar 13.
No mocne słowa możesz rozwinąć odpowiedź bo ciekawią mnie twoje argumenty...? :)
"Pewnego razu moi koledzy przynieśli mojej mamie zakupy wiecie dlaczego..???
Z wyrazu SZACUNKU (Chłopcy z Ferajny)