Czas wolny

Wpisujcie tutaj co robicie we wakacjie
Bo ja akurat chodze na siłownie
Mówie prawde nawet kiedy kłamie.


Człowiek z blizną
No cóż ja będę oczywiście udzielać się na MT, spotykał się z przyjaciółmi no i oczywiście wypoczywać w Kołobrzegu do którego jutro jadę na 2 tygodnie ;-)
Obrazek
To ja zasuwam w garażu na zbożny cel kupić crossa jesazcze kilka dni i uzbieram . Więc warto dlatego że mam 14lat. A w wolnym czasie od pracy gram i jeżdżę na quadzie.
A ja codziennie piwko, fajki, sheesha i wieczorem spacer rowerem ;)
Obrazek
Rower tak dla zdrowia jak rozumiem? :p

No cóż... Ja jako, że są wakacje i trzeba wypocząć, wstaje rano, idę do pracy, jak już z niej wyjdę o 17tej to przeważnie wrzucę coś na ruszt i o ile nie dzieje sie nic ciekawego w mieście, na co warto zwrócić uwagę, to przesiaduję w znajomymi mi pubie, zabijając nude kolejnymi szklankami piwa i papierosami. Czasem uda mi się wrócić do domu ale to raczej późno. Weekendy to czas domówek, imprez i chlania. Czasem jeszcze "gościnnie" stanę a barem, jako, że na wakacje większość naszych barmanów wyjechała na wakacje :p No i w weekendy raczej nie udaje mi sie wrócic do domu.
Obrazek
- M a f i a P B F -
Ja wstaję o 11 rano, chodzę w piżamach do 14-15. Przesiaduje głównie na kompie, za to wieczorami wychodzę na tzw. "Promenadę Niemena", gdyż ostatnio dość dużo festynów organizują :-) Zresztą mam darmową trampolinę i dmuchańca (żebym chociaż z niego korzystał...), bo moja ciocia zakupiła ;-)
Chodzę z kolegami po mieści i gram na komie.
Obrazek
Angel of Death
Ja często wstaję o 4:00 nad ranem, czytam Szekspira, zjem coś, obejrzę film. Potem idę pograć w piłkę nożną, udzielam się na tym forum, pogadam ze znajomymi na gadu, a wieczorkiem-czeskie piwko (choć polskim też nie gardzę :D), znów czytam książki, lubię też nocą, z mojego balkonu, patrzeć się na niebo, coś wspaniałego. Niebo gwiaździste nade mną i prawo moralne we mnie.
VincenzoMafia napisał(a):
lubię też nocą, z mojego balkonu, patrzeć się na niebo, coś wspaniałego. Niebo gwiaździste nade mną i prawo moralne we mnie.


Ja też bardzo często wychodzę palić na taras i patrzę w gwiazdy.
Nocą w ogóle jest inne powietrze, które inspiruje człowieka do kreślenia swych marzeń. To naprawdę wspaniałe.
Siedze w domu lub na skuter :D
Lubie się poobijać i coś czasem przeczytać.
Obrazek
Świat, gdzie istnieją tylko zwycięzcy, gdzie panuje pokój. Świat wypełniony jedynie miłością. Chcę dać początek światu, zawierającemu jedynie te pojęcia.
Madara Uchiha
cron