Cytaty z Mafii 2

Nie wiem gdzie się podział stary temat z cytatami - nie ważne. Proszę was, żebyście wypisali ciekawsze cytaty (z osobą, która to powiedziała) z Mafii 2. Potrzebne do nowego MT ;-)
"Vito, nie podawaj mu ręki, bo nie mam tyle mydła" - gdy Bruski zabrudził Joe'mu płaszcz, to on to powiedział do Vita :lol:

- A więc dlaczego mnie nie zabiłeś?
- Dlaczego? Jesteś przecież mi winien tego jednego dolara!


Możliwe, że coś przekręciłem ;-) Podczas wyjścia z planetarium, w ostatnim rozdziale.Rozmowa Vita i Joe'go.

oraz

Nie wiem czy dokładnie, ale: "You shoot like my sister!" oraz "You drive like my fucking grandma!".
Mój ulubiony, każdy wie dlaczego ;-)
"You should have thought of that before"
muore il bandito, la mafia vive
"Teraz wrócę do domu i sprawdzę czy pomoże mi ten olejek rycynowy. Od tygodni nie stawiałem klocka"- Steve zapytany przez Marty''ego "Co teraz?"
'Masz pit bulla, który wygląda jak jamnik, gibasz się jak pi#%ny rezus, zachwycasz się panem Kunta-Kinte, marnujesz scieżkę towaru mojemu kumplowi, a na koniec puszczasz mi film o facecie w łódce

-No właśnie kim ty w ogóle k&^a jesteś, pajacu?'
W domu Joe kiedy prostytutka wychodzilła:

- Joe, nie dasz napiwku?
- na piwku?, na piwko to idź gdzie indziej!.

W angielskiej wersji dialog był inny:

- Dasz jakąś instrukcje?
- Tak, jak będziesz wychodzić to uważaj żeby drzwi nie przytrzasnęły twojej dupy.

jakoś tak.

W misji obsługa hotelowa kiedy Joe i Vito wbiegają po schodach na dach to Joe mówi:

- Chooolera nie przywykłem do tego, na cholerę im było tyle pieprzonych schodów.
Vito: Co, mam cię nieść?
Joe - "Rany! Ile ich tu jest!"
Vito - "Tu musi być jakiś tunel do Chin."

Czy jakoś tak.

Dzieje się to podczas rozróby w chińskiej restauracji (rozdział "Wyjście smoka").
Obrazek
L.A. - the city of crimes
Joe podczas jazdy:
Pobawimy się w dom? Ty będziesz drzwiami, a ja będe pukał

Mogłem coś przekręcić
Obrazek
Joe podczas jazdy z Vitem inny cytat z gadki o tym samym co wyżej

"Masz może lusterko w kieszeni ? Nie ? Bo widzę siebie w twoich majtkach..."
"Jeżeli twoja lewa noga to Boże narodzenie a prawa to Wielkanoc to może wpadnę między świętami ?"
"To ciach babkę w piach... A teściową w klatkę piersiową."
To jeszcze, tak

"Nie ma nieba dla spryciarzy" - Vito w jednym z zakończeń (?)

"No patrzcie, nie wiedziałem, że Joe potrafi pisać" - Vito
"Musiałem czytać, aby wiedzieć co się dzieje, a wiesz jak nie lubie czytać"-Joe

Dasz jakąś instrukcje?
- Tak, jak będziesz wychodzić to uważaj żeby drzwi nie przytrzasnęły twojej dupy.


błędne tłumaczenie. Chodziło tu o grę słów - tip znaczy zarówno napiwek jak i wskazówka, w Twoim tłumaczeniu zamiast "instrukcji" powinien być właśnie napiwek, a odpowiedz Joe dotyczy "wskazówki".
'Masz pit bulla, który wygląda jak jamnik, gibasz się jak pi#%ny rezus, zachwycasz się panem Kunta-Kinte, marnujesz scieżkę towaru mojemu kumplowi, a na koniec puszczasz mi film o facecie w łódce

-No właśnie kim ty w ogóle k&^a jesteś, pajacu?'
Hej kolego , który założył ten temat mógł bym wykorzystać twój pomysł na temat "Najlepsze i Najzabawniejsze teksty z Mafii 2" ?

Takie sprawy na PW, po za tym po co chcesz tworzyć drugi taki sam temat. Ostrzeżenie ustne, następnym razem warn //dosia92
Jeden z najlepszych
- To ty jesteś El Greco, doktorem?
- Nie kur**, malarzem...

I jeszcze jeden
Joe: Włączył się system przeciwpożarowy.
Vito: Taaa? A myślałem, że pada deszcz...
Joe: Pieprzony cwaniak.
Obrazek
Knypo taki azjata zaczepia Vito, bo chce się lać a Vito na to (pewnie troszkę przekręce): ,, Jakbyś szerzej otworzył oczy może zobaczył byś Hong Kong" xD.
Vito:
"Wiesz co Carlo? Przez ostatnie dziesięć lat nie robiłem nic innego, tylko zabijałem ludzi. Zabijałem dla mojego kraju. Dla mojej rodziny. Zabijałem wszystkich, którzy stanęli mi na drodze. Ale tym razem... tym razem zabiję dla samego siebie."
''Nie martw się Vito te panie to profesjonalistki, jeśli czegoś zapomniałeś to ci przypomną...
no chyba, że w więzieniu nauczyłeś się innych figli.'' - Joe do Vita w drodze do domu uciech ;-)

'' [...] - Kto cię sprowadził do ameryki?
- Mussolini.
- Co kupił Ci bilet? " - część rozmowy Vita i Henry' ego, na końcu wtrąca się Joe
"Nasz Przyjaciel" - dom Leo

Vito: Chcą cie zabić!
Leo: Chodź napijemy się czegoś?
VIto: POL: Pojeba** cię?!
ENG: What the fuck is wrong with you?! (tł. Co jest kur** z tobą nie tak?!)
Obrazek