CountrySide - Zniewolone zimą

Cześć chłopaki :)

Od zawsze podobała mi się mafia, i postanowiłem porobić parę fotek, wiem może nie są one nie wiadomo jakie
ale mi się tam podobają a że jest już galeria o lecie, to postanowiłem zrobić parę zdjęć gdy na naszych terenach
poza miastem panuje zima ;) (Oczywiście pod koniec parę zdjęć miasta :) )Miłego oglądania :)
Obrazek
Say Hello, to Mr. Tommy †
dla lepszego klimatu skorzystaj z tego, co tu napisałem :roll: viewtopic.php?f=5&t=358&start=45

bo z samym snow modem to naprawdę, nie jest zima :-P
Nocka ;)
Obrazek
Say Hello, to Mr. Tommy †
...a i jeszcze coś

ściągnij sobie snow moda w wersji 1.6 ;-)
bo to jest chyba 1.5 :roll:
W każdym bądź razie robią wrażenie ;)
Ściągałem moda 1.6 No ale musiałem usunąć, ten śnieg wgrał mi się przypadkowo o ile się nie mylę z kropkami na niebie które na miniaturce uznałem za fajne gwiazdy :P
Obrazek
Say Hello, to Mr. Tommy †
bardzo fajnie. lepiej to wyglada w nocy ;-)
Murphy był optymistą.
jak robisz te zdjęcia bez interfejsu (punkty życia, prędkościowmierz, radar, itp.)? :roll:

i odnośnie 3-ego zdjęcia... gdzie to jest?? :shock:
3 to jest taki domek który stoi w kotlinie za nami gdy dajemy jadę po obrzeżach i la by

A co do interfejsu itp, mapki nie mamy w trybie chodzenia a resztę zasłaniają czarne obramowania u góry i na dole :)
Obrazek
Say Hello, to Mr. Tommy †
ale w trybie chodzenia widać Tommy'ego...
Aby nie było widać Toma musisz ustawić się przy jakiejś ścianie, samochodzie itp. ;) Wtedy jest jakby widok z jego oczu ;)
No właśnie, ja o tym ze znika już wiedziałem od początku, ale o tym aby wykorzystać to do takich celów podpowiedział mi Dawid za co dziękuje :) A co do magii znikania, polecam wziąć jakiś prototyp żeby szybko jeździł i jego parkować tak aby nam pomagał :D
Obrazek
Say Hello, to Mr. Tommy †
Bardzo ładne zdjęcia.
Przedstawione zdjęcia robią wrażenie.
Osobiście nie próbowałem robić zdjęć w scenerii zimowej.
Gratuluje wykonanych zdjęć obywatelu 'SharkY'.
http://ifotos.pl/uploaded/50666.jpg

gdzie się podział ten dom?? :shock: :lol:
Właśne dzisiaj chciałem dać screena z tym faktem że koleś, który mieszka w tamtym domu, zamieszkuje dzielnicę gdzie na noc asfalt zwijają :D
Obrazek
Say Hello, to Mr. Tommy †
cron