cos ode mnie

W misji running man gdzie goni cie 2ch gosci a ty musisz uciekac do baru w przejsciu z ulicy na podworko blokowe w drzwiach stoi facet i pyta "gdzie ona jest". w drugim takim samym przejsciu stoi gosciowka i pyta "gdzie ON jest" mozemy jej powiedzies "on czeka w drugim przejsciu :) :mrgreen:
Ciekawostka jest już ujęta w arcie Easter Eggs ale miło że napisałeś ;)
no to moge powiedziec ze w misji "election campagin" gdy przechodzimy w wiezy obok goscia za siatka (poblize apteczki) to w ostatnie drzwi w korytarzu mozemy sie zapasc w mape... wystaczy pchac sie miedzy framuge a drzwi. aha i w mafii jest tez MIECZ ktorym bosko masakruje sie wozy. inna bronia jest stluczona butelka lub..... GLOWA PSA!! nie no panowie z IS pomysleli jak ci z TEAM17 xD
Hmmm... Ale czy ten miecz i butelka nie są dostępne dopiero po zainstalowaniu moda?
niee. wystarvzy sciagnac trainera fairlight i pobawic sie slotami broni..
Ja odkryłem to przez przypadek, gdy byłem kolo tej kobiety przez przypadek nacisnełem i jakoś samo tak wyszło :-)
Mam pytanie :?: Czy da się jakoś zabić tych gości którzy mnie gonią bo chciałem zobaczyć jak oni się spotykają lecz kiedy przebiegnę obok tej kobiety i będą mnie oni gonić to ta kobieta się położy no i nic z tego nie wyjdzie.
Kiedyś miałem chęć aby dać im łomot.
Jeden miał bejzbola za to drugi jakiś pistolet(chyba rewolwer) na początek chciałem załatwić tego z pałką aby mieć większe szanse na zabicie drugiego.
Niestety oni bili mocniej :-(

W normalny sposób ich nie zabijesz.
muore il bandito, la mafia vive
a w misjii ucieknier gdy skręcimy w lewo w pierwszą boczną uliczke widzimy faceta otwierającego drzwi stalowym prętem. w następnej ulicze na balkonie dwie kobiety gadają o życiu. gdy się zatrzymamy i schowamy za rogiem (tak aby goniący nas ludzie nas nie widzieli) koleś z pistoletem się zatrzyma i będziemy mogli posłuchać że sąsiadki obgadują sąsiada. i nareszcie w trzeciej uliczce gdy mamy dużą przewage nad goniącymi nas ludźmi możemy posłuchać kłucące się małżeństwo (wtedy kobieta jest na balkonie a facet na dole)
woncki napisał(a):
w następnej ulicze na balkonie dwie kobiety gadają o życiu. gdy się zatrzymamy i schowamy za rogiem (tak aby goniący nas ludzie nas nie widzieli) koleś z pistoletem się zatrzyma i będziemy mogli posłuchać że sąsiadki obgadują sąsiada.

O tym nie wiedziałem :-o
Słychać ale trzeba się wsłuchać.
A ze względu na strzały oddawane przez gangsterów Morella jest to dość trudne.
muore il bandito, la mafia vive
Dopiesze do tego tematu poniewaz nie chce spamowac nowymi.
Probowalem zabić dwóch ludzi morello z tej misji by na spokojnie sobie poogladac te animacje ale coś trudno, a wręcz wydaje sie to niemozliwe, jakby twórcy gry celowo zrobili ich niesmiertelnych.
Jednak pamiętam i jestem na 100% przekonany, że zabiłem obu z pięści kiedyś, mysle ze to ta sama wersja mafii była.
Nie wiem czy jednak nie zabiłem ich troche dalej niz przy samym samochodzie gdzie rozpoczynamy misje... chyba w jakims zaułku.
Udalo wam sie ich zabic? moze maja z 500% hp tyle co normalny zbir? pamietam ze z 7 lat temu ich zabiłem i na pewno w tej misji miałem rewolwer.
Łoooooo!!!! :shock: Nowy mistrz w odkopach. 5 lat to absolutny rekord forum!

A teraz poważnie - ciekawe jak bez użycia żadnych wspomagaczy udało Ci się w tej misji uzyskać rewolwer? To normalnie nie jest możliwe.
"Czego mam oczekiwać? Hades moim domem. W ciemności uścielę sobie łoże."
(Hi.17:13)
Naprawde udało mi się zabić przeciwników z pięsci - mimo iż to było bardzo dawno to pamiętam, że dałem rade ich pokonac, jednak teraz jakos trudno.

Ogolnie chce to powtorzyc bo sobie scenki w spokoju pooglądać


co do odkopu to przegladalem wszystkie tematy i nie zwracalem uwagi na daty




edit:
potwierdzam ze w misji uciekinier da sie zabić przeciwnika :)
trzeba bic go ok. 15 minut
załączam zdj
Obrazek
Obrazek