Co z "Taksówkarzem Tomaszem 2"?

Co z "Taksówkarzem Tomaszem 2"?
Ankieta wygasła 29 maja 2012, o 07:44
26% (5)
11% (2)
47% (9)
16% (3)
Liczba głosów: 19
Z powodu nieprzyjaznych okoliczności miałem już skończyć z "Taksówkarzem Tomaszem 2", ale postanowiłem się jeszcze raz zastanowić. Myślę, że jednak warto by było dokończyć ten serial i tak wszyscy na niego tyle czekali. Dubbingu raczej nie będzie, chyba, że coś się nieoczekiwanie zmieni, ale to raczej mało prawdopodobne. Oczywiście mogę też powrócić do IVONY... Fakt, głos drewniany, ale to chyba ostatnia deska ratunku. W każdym razie zamieszczam ankietę i niech MT zdecyduje co mam ostatecznie zrobić z "Taksówkarzem Tomaszem 2".
Ostatnią rzeczą, jaką facet chce oglądać na koniec dnia, jest żona - Al Bundy
Ja myślę że można jeszcze raz spróbować z dubbingiem, ale jak nie będzie nic to dać IVONĘ i tyle.

Pozdrawiam
Obrazek
Ja myślę, że fajniej by było z dubbingiem. Spróbuj jeszcze raz z dubbingiem o ile się da ;-) . Jeśli nie, to trudno. Pozostałe role nagra się IVONĄ i tym sposobem TT 2 zagości na Mafia Town :-D .
Obrazek They never fight alone...
Ja tam preferuję Ivonę, dlatego zagłosowałem abyś zmienił wszystkie głosy na Ivonkę ;-) . Mam nadzieję że sięuda i powodzenia!
Obrazek
Proponuje jeszcze raz spróbować z dubbingiem, a brakujące głosy zastąpić Ivoną.
Spróbuj z dubbingiem, a resztę brakujących aktorów zastąp IVONĄ.

Ewentualnie jeśli ktoś ma więcej czasu może nagrać więcej niż jedną postać? W programie można zmienić barwę głosu -dodać jakieś filtry .

Vito & Joe's Adventures -Mod for Mafia I
Ja się piszę na dubbing jakby co :-P
"Jak patrzę na niektórych ludzi, dochodzę do wniosku ileż jest obrazy w stwierdzeniu, że Bóg stworzył człowieka na swoje podobieństwo"
glukkon7

Obrazek
No to jak prezentuje się sytuacja? Może ktoś powie co i jak będzie z TT 2? :->
Obrazek They never fight alone...
Też to chciałbym wiedzieć- z tego co mi chyba wiadomo to już nie brakuje głosów
"Jak patrzę na niektórych ludzi, dochodzę do wniosku ileż jest obrazy w stwierdzeniu, że Bóg stworzył człowieka na swoje podobieństwo"
glukkon7

Obrazek
A więc decyzja zapadła. Prace nad "Taksówkarzem Tomaszem 2" są nadal kontynuowane, z tym że część głosów będzie zastąpiona dubbingiem. Cieszę się, że chcecie by TT 2 powstawało dalej ;-) Tym razem postaram się, by druga część doczekała się w końcu swojej premiery.
Ostatnią rzeczą, jaką facet chce oglądać na koniec dnia, jest żona - Al Bundy
Ile brakuje jeszcze osób do dubbingu?

Vito & Joe's Adventures -Mod for Mafia I
Nivener sobie chyba odpuścił dubbingowanie, ale może z nim pogadajcie, chciałbym, żeby wznowił nagrywanie dialogów. Urwał mi się też trochę kontakt z Jurassem, nie nagrał mi wszystkich kwestii.

Na razie wszyscy są obsadzeni z wyjątkiem barmana Luigiego, ale to mało ważna postać i chyba nikomu by się nie chcaiło podkładać pod niego głos.
Ostatnią rzeczą, jaką facet chce oglądać na koniec dnia, jest żona - Al Bundy
No to tam gdzie nie będzie głosów zastąp IVONĄ. Myślę, że to będzie dobre rozwiązanie :->
Obrazek They never fight alone...
Ja myśle po co psuć dobry dubbing ivoną, jeśli np. Ktoś może użyczyć głosu do dwóch ról i odpowiednim programem można zmienić barwę głosu.
P.s. Johny, jak nivener spasował to mógłby go zastąpić mój znajomy
"Jak patrzę na niektórych ludzi, dochodzę do wniosku ileż jest obrazy w stwierdzeniu, że Bóg stworzył człowieka na swoje podobieństwo"
glukkon7

Obrazek
Nic z tego, mam ostatnio tak mało czasu, że nie mam nawet chwili by podrapać się po tyłku, nie mówiąc o nagrywaniu głosów. Poza tym kupiony przeze mnie za dychę mikrofon się rozleciał, więc nawet nie mam czym nagrywać, choćbym bardzo chciał. Tak więc ja odpadam panowie.