Co sądzicie o wyglądzie mapy która miała być w Mafii II ?

O to mapa która miała być:
Obrazek

Mapa która została wprowadzona do gry:
Obrazek

Jedynie czym się różnią to wyglądem. Drogi zostały (Chyba) takie same... Mapy się różnią stawem który znajduje się w górnym lewym rogu...

Moim zdaniem mapa która miała być, jest o wiele lepsza...
"Zasady są po to by je łamać" - Lecz nigdy ich nie łam...
Jak dla mnie nie ma tu prawie żadnych różnic. Obecna mapa jest dobra, więc nie ma co narzekać ;-)
Obrazek They never fight alone...
Skąd masz tą mapę ? A mapa, która miała być jest lepsza. Na przykład: miał być tor wyścigowy dla koni, po którym zostały resztki (to ta droga centralnie na środkowym końcu lewego boku).
Ja wolę tą drugą mapę, czyli taką jaką dostajemy wraz z grą. Ta starsza wersja jest niewyraźna i nie widać zbytnio dróg.
Obrazek
Pierwsza mapa przypomina mi bardziej tę z Lost Heaven, jest ładniejsza.

Mimo wszystko większej różnicy nie widać. Z tego co pamiętam, Empire Bay miało być i tak dużo, dużo większe.
muore il bandito, la mafia vive
Pierwsza mapa była wykorzystywana przy mini gierkach o Franku Pottsie i jest mało czytelna. Druga jest bardziej schludna i przejrzysta, wolę drugą.
Obrazek
Druga jest bardziej czytelna i schludna, więc wolę drugą.
Obrazek
Nie widze żadnych różnic pomiędzy 1 a 2.Zauważcie koledzy że większość niedostępnych obszarów wygląda bardziej jak złomowisko niż budynki.
Wolałbym mape pierwszą.
Ja wolę pierwszą mapkę . Bardziej mi odpowiada.
Zdania podzielone wiec może by tak dodać sondę? Jestem ciekaw wyników.

Vito & Joe's Adventures -Mod for Mafia I
Mi też mapa I się podoba bardziej, takie nawiązanie do mafii I gdzie tommy sam zaznaczał ważne miejsca np. warsztat Bertone, Bar Salieri
lamka..................ale przeszedłemłem mafię II ;)
Grisha napisał(a):
Pierwsza mapa była wykorzystywana przy mini gierkach o Franku Pottsie i jest mało czytelna. Druga jest bardziej schludna i przejrzysta, wolę drugą.


Sorry za lekki offtop, ale o co chodzi z tym Frankiem i mini gierkami ?
Przed premierą M2, były mini gry na stronie 2K. Weź zajrzyj na newsy sprzed premiery i się przekonasz.
Jak Grishka powiedziała, to mapa z sajtu 2K i wątpię aby miała kiedykolwiek się znaleźć w grze, bo to mapa Frankiego, który jak wiadomo został zakopany przy obserwatorium Empire Bay.
Może sprawia wrażenie bardziej autentycznej ale nie ma nad czym płakać - mapa jak mapa.
Obrazek
Akcja promocyjna 2K przed premierą Mafii II. Co jakiś czas 2K Czech zamieszczało zdjęcia, mapki i inne popierdółki dotyczące śledztwa Franka Pottsa. Potts chciał rozgryźć Mafię, dzięki temu dowiadywaliśmy się co nieco o grze i mieście. W Mafii II jest misja w której jedziemy go pochować.
Obrazek
Mi się bardziej podoba mapa nr 1, przypomina tą z Lost Heaven gdzie Tom sam zaznaczał miejsca , ale mapa nr 2 jest bardziej czytelna.
"Człowiek, który walczy z potworami musi uważać by sam się nim nie stać"
Oczywiście, że mapka nr. 1 pasuje lepiej do klimatu Mafii, jakby umieścić na niej jeszcze sklepy z bronią, warsztaty, sklepy z ubraniami to by było wyśmienicie
Obrazek