Co robić po zakończeniu kampanii?

Posiadaczem "Mafii 2" stałem się poprzez głosowanie w kategoriach do Golden Joystick Awards, dzięki czemu klucz na Steam'a uzyskałem za free. Skończyłem wątek główny (nie ukrywam, że w pewnych momentach się wzruszyłem i zrobiło mi się smutno na duszy) i po napisach wróciło mnie do głównego menu. Kiedy wybieram opcje "Kontynuuj historię" to przenosi mnie do ostatniego checkpoint'u w ostatniej misji. Da się coś zrobić żeby znowu można było sobie pojeździć po ulicach Empire Bay?
Możesz jedynie pobrać Freeride mod (znajdziesz na forum). Niestety twórcy nie dali nam możliwości wejścia swobodnie w świat gry i dostępny jest jedynie tryb fabularny.
"Czego mam oczekiwać? Hades moim domem. W ciemności uścielę sobie łoże."
(Hi.17:13)
No szkoda, że nie dali takiej możliwości. Spk, wielkie dzięki za info ;) Jeszcze tylko jedno pytanie: co daje ten mod i czy nie dostane za niego bana na Steam'ie? xd
Nie dostaniesz, ja miałem jakieś 2 lata temu i jak dotąd nie dostałem, teraz mam wgranego, tyle że do DLC Joe Adventures, bo tam jest więcej możliwości.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Spk. A DLC spiraciłeś czy kupne xd? Bo jak kupne to chętnie bym się dowiedział skąd, może też bym zakupił :)
Kupione, w Empiku jak się nie mylę, bo już dawno kupowałem, ale chyba za 40zł. taka paczka i w tym wszystkie DLC, te mniejsze i te większe.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Przepraszam za odkop, ale sądzę że moja wypowiedź może okazać się przydatna w razie gdyby ktoś miał podobny kłopot. Otóż po zakończeniu wątku głównego jest jeszcze mnóstwo roboty, jak choćby odnalezienie wszystkich Playboyów czy listów gończych porozwieszanych po mieście - krótko mówiąc "maksowanie" gry na 100% na podobnej zasadzie co GTA. Ponadto jeśli ktoś ma grę na Steamie to może się pokusić o zaliczenie wszystkich osiągnieć - oczywiście tego typu dość żmudna rozgrywka nie każdemu musi odpowiadać, jeśli jednak komuś jest ciężko rozstać się z klimatem Mafii 2 to czemu nie.
cron