Co odkryłem w plikach gry czyli usunięte z Mafii

Esc oprócz taksówki to żeczywiście masz racje + dla ciebie .
Zobaczcie tutaj , i ogarnijcie date wipsu !
http://peb.pl/dyskusja-o-grach/823945-m ... z-2-a.html
UP@ Wrzuciłem to kiedyś na forum jakieś, ale nikt nie zareagował ! TEŻ MNIE TO DZIWI ! TAKŻE BYŁA BETA W CZERWCU ?
Da się to jakoś wcielić do gry?
EsC ale co wcielić do gry?

PS:
Napewno była beta , wkońcu prace nad grą trwały praktycznie od zakończenia prac nad mafią 1 .
Te co znaleźliście.
@up Mam taką nadzieję że da się to wcielić przez jakiegoś zdolnego modera.
Ps. Ja nawet nie ogarniam więc to pewnie nie będę ja :(
eXistenZ34's pracuje nad animacjami odkrytymi (Otwieranie garaży,drzwi , bez ciemnego tłą , palenie fajek , czytanie gazety itp. itd.)
To jak wcielisz te animacje to nagraj i wrzuć film najpierw na youtube, a potem na forum ok ?
Ale to nie on nad nimi pracuje.To modder z Mafiascene
RSX171 napisał(a):
To jak wcielisz te animacje to nagraj i wrzuć film najpierw na youtube, a potem na forum ok ?

Moge wrzucić jak będe miał czas ... -.-
A umiesz?

Co to ma być? Pogratulować, oznajmiam ci, że świetnie pracujesz na swoje drugie ostrzeżenie. Brawo, w takim tempie wylecisz stąd już niedługo. Radzę ci, abyś się zastanowił nad tym co piszesz, bo jak już wspominałem, robienie syfu nie jest tu tolerowane - to co tu piszesz to zwykły spam - niv
Sturmovik96 napisał(a):
RSX171 napisał(a):
To jak wcielisz te animacje to nagraj i wrzuć film najpierw na youtube, a potem na forum ok ?

Moge wrzucić jak będe miał czas ... -.-


To już nagrałeś ? Na co czekasz wrzucaj ! Chcę zobaczyć jak to wygląda...
Po pierwsze gościu , nie tym tonem , po drugie wyraźnie napisałem że wrzuce jak będe miał czas . :roll:

Ps: Nie cwaniacz tak bo to wcale nie jest fajne .... <facepalm>
Zobaczcie co pewien gracz z Czech odkrył w plikach gry:

Doprawdy zadziwiająca sprawa. Pewnie była robota dla Diamond Motors w której mielibyśmy dostarczyć kradzione fury czy coś :-F
Obrazek
Ciekawe,ciekawe ale mam małą rozkmine mianowicie po co były wózkihttp://mafia2.scorpions.cz/data/_novinky/2012/vozik2-nahled.jpg oraz karabin M14 był on w użyciu chyba od 1958.
cron