Co dostaliście pod choinkę? ;)

No, Panie i Panowie - chwalcie się, co przyniósł Wam w tym roku Mikołaj, Gwiazdor, Zając, Dziadek Mróz, czy inny Zając :P

Ja dostałem FIFA 11 i Battlefield Bad Company 2: Vietnam, a od dziewczyny najnowszą książkę Clarksona i NfS Hot Pursuit + kasa od teściów ;)

Jeśli chcecie możecie zapodać zdjęcia, ja dodam później :)
http://gameplay.pl/barth89 | https://www.facebook.com/barth89pl <-------- ZAPRASZAM :)
ja od dziewczyny dostałem boxa z wszystkimi odcinkami mojego ulubionego serialu allo allo .trafiła w dziesiątke :))

PS. mój avatar to właśnie ulubiony aktor z tego serialu - Gruber ;-)

Obrazek

Vito & Joe's Adventures -Mod for Mafia I
Ja dostałem telefon,płytę,2 bluzy,dezodorant i słodycze oraz 5 dych :mrgreen:
Obrazek
Ja dostałem magnetofon Arię, ale niestety za moje pieniądze :-) Plus słodycze i kasa od dziadków.
Obrazek
Obrazek
Phenoma II X4 955 :)) w rzadko spotykanej rewizji c3! :mrgreen:
A ja mandarynki, słodycze i dodatek do "The Sims 3" - "The Sims 3: Kariera". :->
Ja dostałem słodycze, wieżę Hi-Fi, przenośny odtwarzacz multimedialny - PMP i 250 zł :mrgreen:

Obrazek

Mój nowiutki PMP :-D

@EDIT: I jeszcze kasety ze wszystkimi odcinkami sezonu pierwszego i drugiego "Świata według Bundych". Dzisiaj dostałem od cioci. Uwielbiam ten serial :-)
Ostatnią rzeczą, jaką facet chce oglądać na koniec dnia, jest żona - Al Bundy
Może dodam jeszcze, że na pewno coś od cioci dostanę, ale to jutro, gdy się spotkamy. :-)
Sennheisery HD 202. Cudeńko, cieszę się, że mam ojca który zna się trochę na sprzęcie komputerowym :-P


Obrazek
Podobnie jak nivener dostałem słuchawki- Creative Aurvana Live (zamówiłem je sam, tylko rodzice zapłacili :mrgreen: ), 2 bluzy (też sam sobie je zamówiłem a rodzice zapłacili), zestaw kosmetyków z adidasa i oczywiście słodycze.
Ja dostałem grę The Club oraz 200 zł.
muore il bandito, la mafia vive
Ja dostałem grę Monopoly Tu i teraz: Banking (bardzo wciągająca) i 150zł :mrgreen: .
Obrazek
L.A. - the city of crimes