Co dają dodatki DLC

witam , moze mi ktos powiedziec co dodaja nowego do podstawki wszystkie dodatki DLC? Nie chodzi mi o misje tylko o jakies inne udogodnienia oprócz myjni ,stacji benzynowych, warsztatów , jeszcze dwie rzeczy : czy mozna bedzie kierować pojazdem ze środka czyli z kokpitu i czy mozna bedzie robic zadania poboczne u tego bruskiego i dereka lub u innych. Chodzi mi oczywiście o wersje na xbox 360
Witaj! Zależy o jakie DLC ci chodzi, Przygody Joe,Vendetta, oraz Zemsta Jimmiego dodają nowe postacie, oraz misje. Co najważniejsze jest tam swoboda działania tak jak to jest w GTA. Mniejsze DLC, typu War Hero, Vegas Pack itp. dodają głównie tylko nowe samochody, oraz ubrania do szafy. Niestety nie dodają one możliwości oglądania samochodu z kokpitu, ani misji pobocznych. Misje poboczne jak się nie mylę od Derecka można przyjmować w Przygodach Joe, ale nie mam pewności, bo dawno nie grałem.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
widziałem tu gdzieś na forum mod z tą jazdą samochodem od kokpitu , czy on normalnie działa? Czy da sie jakos wgrać ten mod na xboxa czy tylko na pc się da?
Z tego co wiem mody da się wgrywać tylko na PC. A ten dodający widok z kokpitu nie prezentuje się zbyt dobrze.
"Czego mam oczekiwać? Hades moim domem. W ciemności uścielę sobie łoże."
(Hi.17:13)
cron