Co by pasowało do terenów pozamiejskich

Wlasnie sie bawie bsv6.0 dodalem juz biffa z animacją i stoisko. Co by jeszcze pasowalo do tego wiejskiego zycia;)?
Skoro używasz BSV,to fajna by była jakaś napierdzielanka bejsbolami np Salieri vs Morello.A co do terenów pozamiejskich,to fajnie by było zobaczyć traktor,który pojawia się w niektórych modach.Jego model jest pogrzebany gdzieś z innymi modelami.Wystarczy znaleźć
„An eye for an eye makes the whole world blind.”
~Mahatma Gandhi
Traktor stoi za motelem;) koparka by sie przydala ale chyba nie ma.
Koparki nie ma, ale jest coś w stylu buldożera (na środku) : http://mafia.scorpions.cz/data/mafia/cl ... rsmodb.jpg

Hmm, możesz dodać snopy siana, krowy, koguty.
muore il bandito, la mafia vive
No i oczywiście przydali by się jacyś rolnicy.
„An eye for an eye makes the whole world blind.”
~Mahatma Gandhi
Robole:)
Kombajn też by się przydał. :))
„An eye for an eye makes the whole world blind.”
~Mahatma Gandhi
Szukam jeszcze modeli krzakow,drzew,trawy. Wie ktos jak to sie nazywa
Zapewne nazywają się tak samo jak mapy bitowe im odpowiadające.Jedyny sposób,żeby to znaleźć,to Mafia Data Xtractor.Wyszukaj tekstury,to ze znalezieniem odpowiadających im modeli nie będziesz mieć problemów.
„An eye for an eye makes the whole world blind.”
~Mahatma Gandhi
Nie koniecznie, w 90% przypadków nazywają się inaczej, szczególnie kiedy model korzysta z kilku tekstur. Ale co to za problem, przecież wystarczy w edytorze kliknąć na jakiś obiekt, i już widzimy jaki ma model. Ew. mógłbym podać kilka modeli, które mogą się przydać.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Ja pamiętam tylko 2 modele drzew.Jeden to chyba zloty.4ds,a drugi to stromy.4ds.Dawno się w tym nie babrałem.
„An eye for an eye makes the whole world blind.”
~Mahatma Gandhi
Jest możliwosc dodania krowie animacji?
Na animacje jest osobny dział.
dodawanie-postaci-i-tworzenie-skryptow-t637.html

Na dole jest opis tworzenia animacji postaci,ale nie wiem,czy na krowy to podziała.
„An eye for an eye makes the whole world blind.”
~Mahatma Gandhi
Moi drodzy, po co się za przeproszeniem pieprzyć, jak można spokojnie sobie sprawdzić każdy model, tak jak tutaj:


rozszerzenie .i3d to, to samo co .4ds

A jak nie to poniżej daję wam kilka modeli, które mogą się przydać:


Nie obiecuję, że wszystkie będą działać, bo nie sprawdzałem, ale zauważyłem, że niektóre są podobne, ale z małymi różnicami, np. najpierw były zwykłe drzewa, płaskie, które się obracają razem z naszą kamerą i takie w 3d, które są po prostu modelami. Różnie je twórcy Mafii wykorzystywali, żeby zoptymalizować grę. Były też na początku jakieś stodoły, które mają chyba dość słabe tekstury więc nadadzą się jedynie gdzieś w tle. A tak to polecam metodę ze sprawdzaniem, tak jak na powyższym screenie.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
DonMateo07PL napisał(a):
Moi drodzy, po co się za przeproszeniem pieprzyć, jak można spokojnie sobie sprawdzić każdy model, tak jak tutaj:


Gdybyś był bardziej zorientowany w tematach na forum to wiedziałbyś, że koledze MWE nie działa : edytor-kolizji-nie-mwe-t4209.html
muore il bandito, la mafia vive