Będąc w nastroju do rozmyślania i przywoływania wspomnień zajrzałem do mojej skrzynki pocztowej. Kiedy już przebiłem się przez gęstą sieć pajęczyn i prawie kilkucentymetrową powłokę kurzu natrafiłem na garść ciekawych wiadomości. Przede wszystkim przypomniałem sobie moją burzliwą i barwną, niczym tęcza na placu Zbawiciela, historię bycia redaktorem MT...2008 - wstąpienie w szeregi, sierpień 2010 - wydalenie z ekipy, styczeń 2011 - powrót, październik 2011 - znów out, itd. Wtajemniczeni wiedzą, jak to ze mną bywało ;-) Znalazłem tam również 'moją' pracę domową zrobioną przez Ewurię, potajemne konsultacje z Mnichem, wiadomość od Kasi, której tytułem była kropka (ot tak, po prostu: .), przez co za cholerę nie mogłem jej z marszu odczytać... Jednakże chyba najciekawszą rzeczą, która przewinęła się przez moje ręce był screen przesłany przez Xtra. Screen z forum Bobka :) Trzeba przyznać, że chłopaki mieli fantazje. Od razu uprzedzam - czytajcie od dołu. W sumie, ta ich konwersacja jest miejscami na tyle niespójna, że sam zacząłem czytać od góry, a dopiero po kilku(nastu?) wiadomościach zorientowałem się, że 'you're doing it wrong' :-F Cała akcja miała miejsce w 2012 roku. To były czasy...

Link do screna: http://i.imgur.com/zZF8h.jpg