Ciekawe gry...

Ile gier kupujesz rocznie?
12% (3)
19% (5)
19% (5)
50% (13)
Liczba głosów: 26
Tu piszcie o wszystkich grach, co chcecie, jak chcecie, ile chcecie... xD
Elooo, polecam strone http://www.e-mafia.pl bo z niej pochodze.
koniec tej reklamy xD a ja czekam od 10 lat na Dunke Nuken ForEver xD
Ja chciałbym colina dirt, nfs ps i tdu, tyle że potrzebowałbym nowego kompa xP
pozdro
NFS PS jest dość fajny oczywiście lepszy od Carbona ale oczywiście nie przebija Most Wanted.
Jeżeli chodzi o gry orginalne to maks 1 na rok a jeżeli orginalne inaczej to bardzo często :)
Ja poza MII czekam jeszcze na Euro Truck Simulator, jestem wielkim fanem symulatorów ciężarówek, tym bardziej, że ta część w końcu przeniesie nas na europejskie drogi. Może jako ciekawostkę podam, że będzie można odwiedzić Warszawę. Poza tym stworzyłem nawet amatorską stronkę o tej grze, http://www.eurotrucksim.cba.pl ale zainteresowanie nikle, bynajmniej narazie.

Obrazek
Renault Magnum
Obrazek
Ja też bardzo lubię symulatory transportu drogowego, ale takie naprawdę realistyczne. Potrafię wyczuć większe niezgodności, ponieważ sam w ciągu roku przebywam kilka tygodni w "puszce". No a na ETS potrzebuję nowego kompa, mało tego! O Haulinie mogę zapomnieć! :D A narazie oczekuję na, jak już wcześniej o nim wspomniałem, nowego kompa i Mafię 2. Reszta schodzi na dalszy plan.
Wbrew pozorom Haulin ma mniejsze wymagania niż Pedal to the Metal czy też Convoy, poza tym wyszła nowa część Long Haul która jest wręcz kopią Haulina, Long Haul chodził mi troche lepiej niż Haulin. Troche namotane, ogólnie polecam teraz Long Haul, lepiej dopracowany i Meksyk dodali.
Obrazek
Co do symulatorów ciężarówek to swego czasu grałem w Hard Truck 2, Hard Truck 18 i Hard Truck Acros (jak coś pomyliłem do sorry) , i ten ostatni najbardziej mi się podobał.
@Grisha - ja też niecierpliwie czekam na Euro Truck Simulator.
Kod:
POLECAM SYMULATOR POCIĄGU MaSzyna EU07!
Najlepszy symulator pociągu :
jest polskiej produkcji
toczy sie w polsce
jest po polsku :mrgreen:
mozna jezdzic wieloma poczigami,mozna pobierac pociagi
wspaniala atmosfera
no i oczywiscie rusza sie pociagami tak jak w reali bardzo dopracowana gra!
Obrazek
witex napisał(a):
Kod:
POLECAM SYMULATOR POCIĄGU MaSzyna EU07!
Najlepszy symulator pociągu :
jest polskiej produkcji
toczy sie w polsce
jest po polsku :mrgreen:
mozna jezdzic wieloma poczigami,mozna pobierac pociagi
wspaniala atmosfera
no i oczywiscie rusza sie pociagami tak jak w reali bardzo dopracowana gra!


Jestem tym zainteresowany, napiszę do Ciebie na GG, witex ;-)
:-)

Polecam gry:
- Mafia
- Operation Flashpoint
- Battlefield 1942
- Hitman

:-D

Pozdrawiam ;-)
1. MAFIA- od kąd po raz pierwszy zagrałem w 2003 (wtedy w pirata) od razu się zakochałem i zacząłem szukać po sklepach orginału, niestety takowego nie było, a że pirat mi szybko przestał działać musiałem czekać na następne orginalne wydanie, na szczęście po latach tęsknoty takowe wyszło na rynek XD
2.TDU Unlimited- świetna gra, geniusz ostatnio przeplatam sobie między mafią i TDU i nie moge się zdecydować, polecam, naprawde warto wydać te 40 zł
3.Hitman- tu chyba nie trzeba nic pisać, każdy potrzebuje czasem trochę ciszy i spokoju XD
4.Hard Truck- co prawda nie grałem we wszystkie, ale w większość i na żadnej się nie zawiodłem, każdemu wielbicielowi 18 wheels się spodoba.

NFS mi nie przypadł do gustu (no, może poza porche 2000) a na PS się strasznie zawiodłem, co prawda grałem tylko w demo, ale jak to ma być coś co powinno przyciągać potencjalnych graczy, to programiści nie popisali się zbytnio

Crisis- grafika świetna, ale gra nie ma w sobie tego czegoś co przykówa uwagę, po 15 góra 30 minutach po prostu się nudzi
Pojawił sie trailer ETS.
Zanosi sie na dobrą grę.
Mało miast w sumie.

http://pl.youtube.com/watch?v=cx1-CleqnP8
Obrazek
To będzie coś :)
cron