Christmas Adventure Mod

Miałem zaprezentować jak skończę wszystko, ale nie jestem pewien czy wyrobię się przed świętami.

Głównym bohaterem modyfikacji jest agent specjalny Kevin Christmas. Od wielu lat pracuje on dla Świętego Mikołaja, który tym razem wyruszył nieco wcześniej do Lost Heaven. Niestety coś poszło nie tak i Mikołaj został porwany a na świat padł blady strach, że nikt nie dostanie prezentów pod choinkę. Wychodzi więc na to, że Kevin jest ostatnią nadzieją ludzkości na udane święta. Musi czym prędzej rozwiązać tę zagadkę.

W modzie dostępnych będzie kilka misji zleconych m.in. przez rodzinę Salieri, Dona Morello czy żółtego Pete'a. Dodana również świąteczna muzyka. Poza tym tekstury śniegu w wykonaniu Cukra. Chciałbym dodać również kilka eastereggów, ale to wyjdzie w praniu. Traktować z przymrużeniem oka.

Kilka screenów :

Obrazek
Obrazek
Obrazek
muore il bandito, la mafia vive
Mod zapowiada się bardzo ciekawie. Czekam na premierę.
Czy Kevin będzie miał dom?
Jeżeli tak, to jestem ciekaw, czy będzie w nim sam. :mrgreen:
A tak na poważnie, to nawet, jak nie zdążysz przed świętami, to nic, bo zima jest długa. Czekam na moda. Wygląda super. Może z wyjątkiem menu. Słabe oświetlenie trochę, ale oczu nie wypala. ;-)
„An eye for an eye makes the whole world blind.”
~Mahatma Gandhi
Mam nadzieję, że Kevin uratuje Mikołaja. Ktoś w końcu musi sprawić mi Mafię I... :P
https://www.youtube.com/watch?v=6u0yfmnArpM

:)
Świetny pomysł w wykonaniu świetnego modera.
Ostatnio jakoś zaczęły zanikać nowe mody, więc dobrze, że ktoś je ratuje.
Czekam z niecierpliwością.
Regulamin to Omerta, a ban to obrzyn.
Ile mniej więcej będzie misji i na czym one będą polegały? Tzn. czy będą zadania poboczne?

„An eye for an eye makes the whole world blind.”
~Mahatma Gandhi
No, no. Zapowiada się świetnie. Z chęcią oderwę się od rzeczywistości i zagram jak tylko będzie.
Liczę na sporo ciekawych i innowacyjnych misji :)
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Fajnie się zapowiada, a co z modem o księdzu jak można wiedzieć? Fajnie bo będzie w co grać przez święta :D
Tommy Gun napisał(a):
Wygląda super. Może z wyjątkiem menu. Słabe oświetlenie trochę, ale oczu nie wypala. ;-)


Ta, ale to dlatego że screen był cyknięty zaraz po zrobieniu menu, bez światła. Teraz powinno być lepiej - edytowałem pierwszego posta.

Tommy Gun napisał(a):
Ile mniej więcej będzie misji i na czym one będą polegały? Tzn. czy będą zadania poboczne?


Misji będzie 6, przynajmniej na chwilę obecną tyle jest. Nie będą one jakieś mega trudne i długie, wręcz przeciwnie, każdy powinien się w nich odnaleźć i będą one raczej na odprężenie niż rzeczywiste zmagania z grą na wiele godzin. Jedna misja będzie polegała na odebraniu pewnego towaru a inna na próbie udaremnienia zamachu na burmistrza Lost Heaven. Zadań pobocznych nie przewiduję.

jaro89 napisał(a):
Fajnie się zapowiada, a co z modem o księdzu jak można wiedzieć? Fajnie bo będzie w co grać przez święta :D


Slaughter Mod chwilowo stoi na bocznym torze. Będę nad nim pracował ale to już chyba po nowym roku. Oczywiście jeżeli nadal będę miał tyle wolnego czasu co teraz.

Dzięki wszystkim za miłe słowa.
muore il bandito, la mafia vive
Mnich napisał(a):
Ta, ale to dlatego że screen był cyknięty zaraz po zrobieniu menu, bez światła. Teraz powinno być lepiej - edytowałem pierwszego posta.

Teraz Menu wygląda o wiele lepiej. Tylo szkoda, że misje będą trochę łatwe, ale to może i lepiej. W końcu na święta trzeba się zrelaksować.
„An eye for an eye makes the whole world blind.”
~Mahatma Gandhi
Naprawdę fajnie ten modzik się zapowiada, chętnie bym zagrał :)
Na prawdę, obiecująco zapowiada się ten mod. Od razu spodobały mi się te screeny :-) . Z wielką chęcią zagrałbym sobie ;-) .
Obrazek They never fight alone...
Może się wyrobisz przed Nowym Rokiem. Fajnie to wygląda pomimo prostoty.
Obrazek
W sygnaturce nie ma żadnych ukrytych spiskowych teorii na temat forum lub osób z nim powiązanych...
Z powodu niemiłej przyczyny ten jak i cała reszta moich modyfikacji zostają zawieszone do odwołania.
muore il bandito, la mafia vive
cron