Chłodzenie

Jakie polecacie chłodzenie na procesor Core 2 duo 4400 2.0 ghz . Żeby go przekręcić troche wyżej ? Jakie chłodzenia są najlepsze ? czy lepiej kupic jakiś inny procesor np Core Quad czy coś z AMD ?
MAFIA II ;***
Gigabite GA-P35-DS3L.Kingmax DDR2 4gb Pc800,Core2Duo 4400 2,0Ghz,Zalman CNPS10X Flex+ Revoltec 2x120mm,GeForce Gtx260 GainwardModecom 620W Carbon
Zależy jaką kwota dysponujesz, ogólnie zalmany i scythe to dobre pozycje, musisz sobie już tylko cenowo coś dobrać.
Swego czasu rządził pentagram, ale chyba wycofał się z tego segmentu, bo nic nowego z tych pozycji ostatnio nie widziałem, chyba, że jakieś zaległe na allegro.
Obrazek
Powiem tak hmmm uznajmy +- 70 zł na chłodzenie znalazło by się coś dobrego w tym przedziale cenowym ? plus nie wiem czy to dobry pomysł ale kupić jeszcze radiatory na pamięć DDR . Na dobrym chłodzeniu da się go dobrze podkręcić ? czy się nie opłaca dokładać do niego a kupić nowy ?
MAFIA II ;***
Gigabite GA-P35-DS3L.Kingmax DDR2 4gb Pc800,Core2Duo 4400 2,0Ghz,Zalman CNPS10X Flex+ Revoltec 2x120mm,GeForce Gtx260 GainwardModecom 620W Carbon
Ja nigdy nie kupowałem chłodzenia na pamięci DDR. Dla mnie to jest wielka ściema i naciąganie klientów. Kości nigdy się tak nie grzeją, żeby je dodatkowo chłodzić.
A co powiecie na temat kręcenia procesorów intel Core 2 duo Wojtas może ty coś powiesz na ten temat bo widzę ze masz procesor z tej marki kręciłeś go już ? da się je dużo podkręcić ???
MAFIA II ;***
Gigabite GA-P35-DS3L.Kingmax DDR2 4gb Pc800,Core2Duo 4400 2,0Ghz,Zalman CNPS10X Flex+ Revoltec 2x120mm,GeForce Gtx260 GainwardModecom 620W Carbon
No wiesz ja podkręciłem z 3,16 Ghz do 4,2 Ghz na chłodzeniu Noctua - także te procki bardzo się nadają do kręcenia. Polecam ten model co ja mam w sygnaturce.
Core 2 Duo, są jednymi z lepszych jeżeli chodzi o kręcenie, więc warto się tym zainteresować.

Ja do swojego E8400 kupiłem pentagram Karakorum i spisuje się świetnie, zalmanów i scythe do 70 zł nie dostaniesz, chyba, że używane, musiałbyś coś innej firmy poszukać. Proponuje poszperać na esc.pl lub apollo.pl komputronik sobie odpuść za wysokie ceny.

Jakbyś był zainteresowany mam oryginalny wentylator intela do E8400, wymieniłem go właśnie na tego Pentagrama. Więc nówka nie śmigana.
Za 35zł Ci puszcze na allegro.
Obrazek
Fabryczny sam mam :PPP dlatego chce zmienić i coś go podkręcić znalazłem coś takiego mógł by być czy to jakieś barachło ? http://www.esc.pl/product_info.php?cPath=124_182&products_id=4900
MAFIA II ;***
Gigabite GA-P35-DS3L.Kingmax DDR2 4gb Pc800,Core2Duo 4400 2,0Ghz,Zalman CNPS10X Flex+ Revoltec 2x120mm,GeForce Gtx260 GainwardModecom 620W Carbon
Ja tam tej firmy nie znam, sam bym sobie nie kupił.
Poszukaj scythe mugen II po ile chodzą, mają dobrą opinię.
Obrazek