Chiny potrafią!

Cześć!
Polecam obejrzeć ten filmik:
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=2kcqT3gU7Sw&feature=related[/youtube]

Gdy obejrzałem część na 1:19 uznałem, że to Chiny albo państwa z takim językiem.
Co to tym sądzicie?

Pozdrawiam,
Rnaki
No niezle czyzby jakis mod. Moze ktos ustawil w swobodnej jezdzie na full policje zrobil cos policja go dlugo sciga i moze dla tego tak jest. No ale przedewszystkim supcio filmik
Obrazek
Ten mod można chyba nawet pobrać z którejś stronki o Mafii ;-) Nawet kiedyś ściągnąłem mod który chyba dodawał właśnie takie zjawisko, ale nigdy nie chciało mi się go instalować :->
Sądze że to wyglądało jak produkcja masowa MADE IN CHINA :shock: :mrgreen:
MAFIA II
Przepraszam za OT, ale jeśli jednak jest to jakiś MOD, to czy Maf mógłby go dodać do naszego Downloadu? Aby nie pobierać ręcznie :-)
Z tego co się dowiedziałem gość zrobił to dla siebie.
Co za szkoda... Ale może uda Ci się z nim negocjować o publikację? Chociaż z chińczykiem będzie ciężko :mrgreen:
O FEST ! ; o .
ciekawe jakiego kodu użył, bo u mnie "badgangsters" nie działa . :-/
I want You for Salieri's army !
Barbie, aby działał kod "badgangster", należy wpierw pobrać specjalna konsole, która znajdziesz u nas w Downloadzie. ;-)
A ja słyszałam, że w ogóle ten kod nie działa. Tak samo jak "deadguns". Oczywiście mogę się mylić ;)

//Edit: WIedziałam :) wybaczta OT
Obrazek
Rnaki napisał(a):
Barbie, aby działał kod "badgangster", należy wpierw pobrać specjalna konsole, która znajdziesz u nas w Downloadzie. ;-)

Tych kodów w ogóle nie ma, a konsola jest zrobiona przez jednego z graczy. Więc działają tylko komendy, które on stworzył. Poza tym nie o tym jest ten temat.
Racja! Wracajmy do naszego tematu! :mrgreen:

No to jak Mafi, poszukasz tego Mod'a i dodasz go do naszego Downloadu? Może już jest opublikowany dla innych?
Jeśli tak, to go przetłumacz :->
hahahah przesada trochę xd

Ostrzeżenie +1 - M.
Ech, Chiny... a może to koleś z ChinaTown w Mafii zrobił taką szermierkę?
Można w programach poustawiać, jak często ma "łazić" policja po mieście. Tak samo z samochodami.
Obrazek
W sygnaturce nie ma żadnych ukrytych spiskowych teorii na temat forum lub osób z nim powiązanych...