Cheats of Mafia: The City of Lost Haven

Elo... Jak uruchomić czity w grze? Próbuje naciskać ten Shift i ~ (tylda). Wgrywałem różnego rodzaju trainery to z gry mnie wywalało. Ma ktoś jakąś poradę?
I kill you :)
Nie ma kodów do Mafii. Było już na forum - szukaj.
Wogule do takiej gry do bym nawet traiNera nie użył.
Ja mam takie pytanie Kama.Ile razy udało ci się przejść MAFIĘ?Myślę że jak się gra tą grę to do głowy przychodzi taka FAJNA myśl:TA GRA JEST ZBYT PIĘKNA ABY UŻYWAĆ W NIEJ KODÓW :mrgreen:
muore il bandito, la mafia vive
Ponoć nie ma żadnych kodów :) Też wolę nie używać żadnych "czitów". Większa satysfakcja po przejściu gry :)
W życiu nie pszyszło mi do głowy żeby użyć kodu do tej gry i gdyby nie ten post pewnie bym o tym nawet nie pomyślał. Do czego tu kody? Gra jest idealna, nie za prosta, nie za tródna(niestety chcą dwójkę uprościć :( ), nic więcej do szczęścia nie trzeba...
Ja sie turlałem po podłodze z bezsilnosci przy tej misji w garazu gdzie sie jedzie odebrac bimber a tam zasadzka i trzeba zejsc 4 pietra nizej. ALe jakos przezylem za 5829482954820 razem
Obrazek
james_beckerson napisał(a):
Ja sie turlałem po podłodze z bezsilnosci przy tej misji w garazu gdzie sie jedzie odebrac bimber a tam zasadzka i trzeba zejsc 4 pietra nizej. ALe jakos przezylem za 5829482954820 razem


Misja faktycznie jedna z najtrudniejszych. Pamiętam, że miałem ogromny problem, żeby przy pierwszym 'sejwie' po niej mieć 100% życia, ale na szczęście jakoś się udało;) Trudne były też zadania w porcie i wycieczka na wieś. Chyba trzy najtrudniejsze misje.
Obrazek

'First you get the woman, then you get the money, then you get the power' - Tony M.
Ja tam byłem mały i się bałem na początku w tym więzieniu, reszta pikuś.
ja nie powiedziałem, że mi sprawiły trudność, tylko że były najbardziej wymagające spośród wszystkich misji w Mafii. Najbardziej dziwi mnie fakt, że tyle osób miało problem z wyścigiem...
Obrazek

'First you get the woman, then you get the money, then you get the power' - Tony M.
MastaH napisał(a):
Najbardziej dziwi mnie fakt, że tyle osób miało problem z wyścigiem...

Jak nie miały patcha, to uwierz mi, miało i to duży (w tym ja).
Ja na samym początku miałem Mafię 1.0, bez żadnych patchy i jakoś poszło. No ale swego czasu ostro w 'ścigałki' grałem więc może to dlatego:P
Obrazek

'First you get the woman, then you get the money, then you get the power' - Tony M.
Dlaczego usunęliście mój post dotyczący spamu z tego tematu?
wpisz podczas gry boxer to ci sie rece powieksza
Patras
hmm...... zainstalowałem "snow mod" i dodatek "chrismas tree", potem przypadkiem wcisnęłem "~" i wyskoczyło mi okno konsoli :shock:
cron