Cena początkowa

Niby czemu aż 500? Co było takiego w tej edycji kolekcjonerskiej GOW3? A tak serio na PC cena edycji kolekcjonerskiej pewnie standardowo ok.200 zł. Fajnie gdyby było tam coś specjalnego. Replika Thompsona?

A zwykłą edycję gry prawdopodobnie będzie można nabyć w sklepach takich jak Media Markt, Media Expert czy Saturn spooro taniej...
'Masz pit bulla, który wygląda jak jamnik, gibasz się jak pi#%ny rezus, zachwycasz się panem Kunta-Kinte, marnujesz scieżkę towaru mojemu kumplowi, a na koniec puszczasz mi film o facecie w łódce

-No właśnie kim ty w ogóle k&^a jesteś, pajacu?'
Myślę, że cena będzie oscylować około 139 zł (PC) - takie dzisiejsze standardy :-/ Na pewno nie kupię już żadnej gry w Empiku - kilka razy już się tam przejechałem. Za to w Media Markt mają przystępne ceny.
Na pewno nie kupię już żadnej gry w Empiku - kilka razy już się tam przejechałem.

Co masz na myśli?
'Masz pit bulla, który wygląda jak jamnik, gibasz się jak pi#%ny rezus, zachwycasz się panem Kunta-Kinte, marnujesz scieżkę towaru mojemu kumplowi, a na koniec puszczasz mi film o facecie w łódce

-No właśnie kim ty w ogóle k&^a jesteś, pajacu?'
Chodzi mi oczywiście o ich ceny.
Cena będzie pewnie około 159,99.
"Praca to prymitywny sposób spędzania wolnego czasu" (Ferdynand Kiepski)
Ja od dawna mam przeczucie, że będzie kosztowała 179,99 zł. Nie zdziwię się, jeśli tak będzie. Oczywiście nie obrażę się, jeżeli będzie tańsza, ale w to wątpię. W końcu to nie byle jaka gra ;)
Obrazek
Owszem gra nie byle jaka ale prawie 180 złotych za grę która starczy tylko na ok 15 godzin i tylko z trybem single to zdecydowanie za dużo. DLC (mam nadzieję że przynajmniej darmowe)nie wystarczy by żądać aż takiej kasy
'Masz pit bulla, który wygląda jak jamnik, gibasz się jak pi#%ny rezus, zachwycasz się panem Kunta-Kinte, marnujesz scieżkę towaru mojemu kumplowi, a na koniec puszczasz mi film o facecie w łódce

-No właśnie kim ty w ogóle k&^a jesteś, pajacu?'
Celuję w 159,90 zł. Gdy sobie tak myślę, to Gothic III kosztował jakoś 130 zł, jakiś tam NFS też mniej więcej tyle.
Dodajmy parę złociaków i wyjdzie 159,90.
PS - Jest w ogóle pewność, że wyjdzie edycja kolekcjonerska? Bo szczerze powiedziawszy, to jeszcze nie słyszałem, żeby miała taka edycja wyjść. :-/
Obrazek
139.99 tak mi się wydaje ;D
"To ciach babkę w piach... A teściową w klatkę piersiową."
PC,Podstawowa-129.99
PC,Kolekcjonerska-249.99 zł
Ja stawiam mniej więcej takie ceny.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Ave Metal!
Jestem Ateistą!
Zostaw Gadu-Gadu, przejdź na Obrazek AQQ
Ja mogę dać nawet 500zł za edycję kolekcjonerską!
https://www.youtube.com/watch?v=6u0yfmnArpM

:)
Skoro Gta 4 kosztowało 149 zł.

PC-130 zł
Kolekcjonerska-300 zł
Mówie prawde nawet kiedy kłamie.


Człowiek z blizną
No już trochę przesadzacie ;)

Cena pewnie będzie ustalona na 129zł, kupić będzie można wszędzie po 109 :)
http://gameplay.pl/barth89 | https://www.facebook.com/barth89pl <-------- ZAPRASZAM :)
Ostatnio zauważyłem trend, że gdy gry normalnie są po 119zł, to np. większość sklepów internetowych oferuje ją po 99zł. A w tradycyjnych sklepach są normalnie po 119zł.

Mam nadzieje że, to nowy trend i i że spokojnie będzie można kupować gierki po 100 złociszy. (premiery)

btw. 1000 post :-P
Obrazek
No tak tylko dolicz do tego koszt przesyłki :-) ale fakt faktem, że w sklepach internetowych jest taniej - wystarczy poszukać ;-)

Co do polskiej ceny to możemy tylko zgadywać natomiast w dolarach ceny będą przedstawiać się następująco:

PC - $49.99

Xbox 360/PS3
- $59.99

Źródełko: tutaj ;-)

I teraz tak: jeżeli polski wydawca zdecyduję się na wydanie Mafii 2 po obecnym kursie dolara (czyli 2,91 zł) to sytuacja będzie się przedstawiać następująco :

PC - 145 zł

Xbox 360/PS3
- 174 zł

W przypadku PC to dosyć prawdopodobne, ale jeżeli chodzi o konsole to raczej nie, bo w Polsce mamy złodziejskie marże i ceny gier na te platformy oscylują w granicach 200 zł.
cron