Capone

Witam.
Mam problem z programem Capone, gdy go włączam cały interfejs jest jakby wyblakły, i nie da się nic włączyć, wiem że taki temat już istnieje jednak nie mogę nigdzie znaleść tego programu "fix.reg" a podany link nie działa, czy są może inne rozwiązania tego problemu?

z góry dziękuje za pomoc
Ten plik był robiony pod konkretny przypadek. Tak jak i poprzedniego użytkownika zapytam się Ciebie: gdzie dokładnie masz zainstalowaną Mafię (ścieżka)?
Sciażka:
D:\Gry\Kolekcja Klasyki\Mafia
http://www.speedyshare.com/331959151.html
Serdeczne dzięki, teraz działa:)

[ Dodano: 4 Kwiecień 2008, 17:36 ]
Mam jeszcze jedno pytanie. Jest tam przycisk "Object bar" który nadal pozostał wyblakły, dlaczego?
Dlatego, że tego jeszcze nie ma i prawdopodobnie już nie będzie, bo prace nad Capone zostały dawno temu przerwane.
Aha, i mam nadzieje ostatnie pytanie. Dlaczego gdy wybieram sobie np. freeride, ładują mi się tylko niektóre modele-ważniejsze miejsca takie jak mosty, policja czy warsztat Lucasa, a pojedyncze domy i budynki już nie?
Ponieważ edytor Capone czyta tylko pliki scene2.bin, a w nim są zawarte najważniejsze rzeczy, tzn. skrypty, ważniejsze budynki (te już bardziej w scene.4ds), ludzie (nie przechodnie), samochody, itp.
Czy wie ktoś może gdzie można znaleść jakieś porady odnośnie tego programu? Plik pomocy jest nie do końca jasny, nie znalazłem tam wielu informacji, np. jak podmieniać modele itp. znalazłem tam tylko jak edytować ich parametry i scripty.
To jest raczej taki edytor "do podglądania". Do edytowania służy np. taki DC||ED (DONcity).
No ok czyli mam tego DONCity i w nim edytuje, czyli podaje położenie wielkość itp, a w capone patrze czy dobrze wstawiłem tak? A jak mam dodać np. jakiś samochód, bo jak biore "Add" to mi wyskakuje okno w którym wybieram Obiects Definitions-> Car i mam po prostu wpisać nazwe modelu?
Don Darnok napisał(a):
No ok czyli mam tego DONCity i w nim edytuje, czyli podaje położenie wielkość itp, a w capone patrze czy dobrze wstawiłem tak? A jak mam dodać np. jakiś samochód, bo jak biore "Add" to mi wyskakuje okno w którym wybieram Obiects Definitions-> Car i mam po prostu wpisać nazwe modelu?

Najpierw dodać do Modelsów, a potem jeszcze raz dodać Object Definitions -> Car z tą samą nazwą. Zresztą niedługo nawet dam jakiś (może) video-tutorial z lektorem ;-)
Dzięki i licze na ten tutorial :) mało jest osób które się na tym znają i chcą dzielić się wiedzą z innymi. Jeszcze raz, serdeczne dzięki.
cron