Capoletti Family mod - problem (zapętlenie?)

Witam Wszystkich
Mam problem z modem. Zainstalowałem mod Capoletti Family Mod (w podpowiedziach w grze wyświetla się Capoletti 2: Don of Lost Heaven)
Odpalam moda...wchodze do biura i rozmawiam z donem przed biurkiem. Przenoszę się do teatru czy coś w tym stylu i są obrady komisji. gadają po czym don Capoletti mówi, że powinienem wrócić do biura. Pojawiam się w biurze i...no włąsnie co dalej? Jeśli znowu próbuje pogadać z Donem to znowu przenoszę sie do teatru i mogę włączyć scenkę obrad komisji... Zapętliło się czy co.... Proszę o pomoc. Chciałbym zagrać w tego moda (ale nie wiem czy to jakiś bug czy co) a coś mi nie idzie. Proszę o pomoc. Ten mod jest chyba strasznie zabugowany.
Zacznij w moda grać od początku, jeżeli nie pomoże, zreinstaluj - wgraj ponownie.
To jest sam początek moda. Próbowałem od nowa i tak samo wgrywałem mod nowa. I to samo. Sądzę, że to jakiś bug albo powinienem zrobić coś innego po przeniesieniu się do biura..tylko co bo jak zagadam z donem to znowu jestem w tym teatrze.
Zapewne nie ma jakiegoś pliku :\ Pobierz z jakiejś innej stronki bo być może jakiś plik się gdzieś zawieruszył ;)
___________________________________
Oni patrzą, na kolejny
Nowy krok nasz chcą, by był chwiejny
My stawiamy z pasją, ten następny
Dlatego krok nasz nie jest chwiejny...