Capoletti Family Legacy - problem

Witam. Mój problem polega na tym, że odpalając Mafię wszystko jest po staremu. Menu powinno być nowe, swobodna jazda powinna być nowa, misje też powinny być nowe, ale nie są. Wklejam wszystko do głównego folderu i mod nie działa.
Link do moda http://www.moddb.com/mods/capoletti-family-legacy
Pomocy! :cry:
Zapewne brakuje Ci pliczku, który odpowiada za działanie jakichkolwiek modyfikacji, a nie został dołączony do moda.

http://www.mediafire.com/download/3a3b5 ... w_data.dll

Wklejasz go po prostu do folderu z grą, i zamieniasz.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Dziwnie.. dalej nie działa :~ Może najpierw trzeba wypakować wszystko dataXtractor'em?
Oczywiście że tak. Wypakowujesz xtractorem takie foldery jak MISSIONS, MAPS, etc. Później przerzucasz do nich to co ściągnąłeś i wszystko powinno działać. A plik rw_data.dll tworzy się automatycznie po użyciu xtractora.
muore il bandito, la mafia vive
Dziwnie, w instrukcji pisało żeby wpakować wszystkie foldery do głównego folderu i grać, pewnie autor ułomny :-P
Sprawdzę jutro czy działa \:/
Wypakowałem wszystko co można Xtracotrem, wrzucam foldery z modem do głównego folderu gry i dalej nie działa :~
Włącz też jako administrator.
muore il bandito, la mafia vive
Też nic :-| tak się napaliłem na tego moda a tu tyle problemów :~
Wklej screena z zawartością folderu gry.
Proszę
Obrazek
Przepraszam, że nie na temat, ale czy mógłby mi ktoś streścić o co w tym modzie chodzi? :-J
Bo szukam jakichś fajnych modyfikacji do Mafii :-D
Opis autora: In 1937 the Mafia was decimated in Lost Heaven, First the Morello Family was wiped out by the Saliery family, then the Saliery family was destroyed when one of their capo regimes ratted them out. So the commission declared Lost Heaven an open city and each of the five families sent a crew to the city to establish the mafia presence again. Along with those 5 gangs, a local contingent, The Capoletti Family, had found a foothold and the city was soon in a struggle for control between the 6 Families and inevitably war broke out (which was covered in Capoletti Mod 1. A fragile peace was established with two families, Maranella and Capoletti carving out the lions share of the city. But the greed of the men and two many families all vying for power does not bode well for the fragile peace. Don Capoletti has recognized that one family will have to step up and take the whole city, and making Lost Heaven the Sole property of the Capoletti will be his Family Legacy

Ogółem mod dodaje 6 rodzin, 3 miasta (San Francisco, Nowy Jork i Sycylię) i zmienia całkowicie wątek główny.
Dziwne, zainstalowałem samochody z 60s mod i nagle zaczęło działać \:/
Temat można zamknąć :A