Regulamin działu
Jeśli jesteś nieco zagubiony, zajrzyj do tematu "Od czego zacząć - przewodnik po serwisie".

Buongiorno!

Witam wszystkich forumowiczów! Z tej strony Drako.
W "realu" mam na imię Olaf. 19 wiosen na karku, zaś uczę się w kierunku ekonomicznym (co było i jest, według mnie- humanisty, dosyć złym wyborem).
Interesuję się ogólnie wojną, oraz starymi czasami, jak i prawem. We wszystkich wcześniej wymienionych wyszukuję i próbuję rozwiązać problemy i tajemnice, które chowają przed nami rządy. (Tak, tak. Jestem anarchistą.).
Wracając; forum te widziałem od dawnego czasu; wręcz bywałem stałym bywalcem. Jako gość, rzecz jasna.
W pierwszą część Mafii zacząłem grać w 2005 roku. Wtedy, gdy wszystko było związane szerokim sznurem GTA i Gothica (co do drugiego, dalej mam sentyment i przywiązanie), ta gra wydawała mi się jednym z rarytasów, niczym wisienka na torcie. No cóż, nie zawiodłem się. Niebanalna fabuła, ta wspaniała fizyka, stare, dawno minione czasy, które miały ten swój klimat, spowodowały iż Mafia została jedną z moich gier faworytowych (wraz z ww. Gothiciem, oraz Falloutem). Mafia II, mimo krótkiej fabuły, lecz równie dramatycznej, związała mnie swoją grafiką, i rozbudowanymi możliwościami, które możemy podjąć. Mimo tego "ssącego w żołądku" braku niektórych rzeczy, Mafia II została postawiona przeze mnie tuż obok jej poprzedniczki. Także ta część nasunęła mi to zagubione hobby, którym jest Historia, na którą się szykuję podczas zdawania matur.
Zapomniałem dodać, że interesuję się także komputerami (co nie jest zbytnim uchybieniem, w dzisiejszych, skomputeryzowanych czasach. Mam "przestudiowane" regulaminy moderatorsko- administratorskie, co jest też częścią moich obowiązków szkolnych. (Bez dodatku regulaminu moderatorskiego.).

Łoch. Rozpisałem się zbytnio. Niepotrzebnie was męczę. Tak czy inaczej, mam nadzieję że nie będę waszą "kulą u nogi", tylko osobą pomocną. :mrgreen:
Witaj! :)

Jak masz w Realu na imię Olaf, to ja też się pochwalę, w Tesco mam na imię Mateusz :-P
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Na początku nie zajarzyłem, póki nie spojrzałem iż "Real" w twoim poście jest z Dużej litery. xD
Miło poznać :-D
Buongiorno mi'amico. :-D
"Czego mam oczekiwać? Hades moim domem. W ciemności uścielę sobie łoże."
(Hi.17:13)
Cześć.
muore il bandito, la mafia vive
Witam! ;-)
Obrazek They never fight alone...