Buciki

Temat powstały z nocnych pogawędek na SB, rozmawialiśmy sobie o butach i postanowiliśmy pokazać swoje trepy :-F
Teraz mam z 5 par na zmianę ale te są moimi ulubionymi.
EDIT: Na prośbę Kasi, podkreślam, że to z nią rozmawiałem :P

Obrazek
Wiem, temat trochę nie z tej bajki ale co tam. :-F
Adidas Originals 80 Stripe ST Iconic, rozmiar 47.
Obrazek
Obecnie mam dwie pary takich samych butów, białe i czarne, głównie preferuje czarne.

Adidas Oracle.

Obrazek
Obrazek
Kurde też chciałbym sie pochwalic moimi buciorami ale na googlech zdjęć butów z targowicy niestety nie ma (kupiłem za 30 zyli :-F )

Ale są troche podobne do tych (tylko czarne)
Obrazek
"Jak patrzę na niektórych ludzi, dochodzę do wniosku ileż jest obrazy w stwierdzeniu, że Bóg stworzył człowieka na swoje podobieństwo"
glukkon7

Obrazek
Dość nie dawno kupiłem na lato. Całkiem wygodne, miło się chodzi. :P

Obrazek
Obrazek
Ja od kilku lat kurczowo trzymam się marki Nike. Kupiłem niedawno kolejne buciki tej firmy i jestem jak najbardziej zadowolony. Chodzę w takich o to butach:

Obrazek

Czarno-niebieskie z białymi i żółtymi wstawkami. Dla mnie kolorystyka idealna, ładnie komponują się ze sobą te kolory. Buty to Nike Renzo 2.
Od wielu lat tylko Lonsdale.

Obecnie mam takie :

Obrazek
muore il bandito, la mafia vive
Ja lubię nosić buty marki Nike, ale obecnie noszę się w tych. Są całkiem spoko ;-)

Obrazek
Obrazek
Sprandi SM-107-26-01
Ostatnią rzeczą, jaką facet chce oglądać na koniec dnia, jest żona - Al Bundy
A ja chodzę w wysokich trampkach ;-)

Obrazek

Vito & Joe's Adventures -Mod for Mafia I
Dziwny trochę temat, ale ok. Ja swoje stopy na co dzień powierzyłem takim oto butom:
Obrazek
Na jesień zostaną zmiażdżone przez glany :-F
Klasyczne, czarne, sportowe trampki burżuazji czyli produkcji firmy Converse, zdjęcia butów nie załączam, można zobaczyć powyżej.
Ja noszę od dłuższego czasu buty Adidasa, model nie jest mi znany ale podobny do tego:

Obrazek

Tylko całe czarne.
Aktualnie mam takie Predatorki, chciałem Mercuriale, ale nie było rozmiarów.
Obrazek
Obrazek
Heh, śmieszny temat :-) Ja od dłuższego czasu trzymam się marki Nike, obecnie mam 2 pary, w których chodzę

1) Obrazek


2) Obrazek
Ja śmigam w butach włoskich producentów... i jestem rozczarowany! Nie pytajcie co się znich zrobiło :))
Obrazek
Radio Wolny YT!!!

Działamy o każdej porze dnia i z każdą częstotliwością!!!! http://www.youtube.com/user/RadioWolnyYT
Na wakacje kupiłem sobie takie o to buty. Bardzo wygodne i schludne buciki. Na wiosnę znów bedzie można w nich popylać :-D


Obrazek