Brak możliwości uruchomienia JA FreeRide v3

Posiadam wersję na platformę Steam, Mafia II oraz wszystkie możliwe DLC. Problem polega na tym, że chciałem zainstalować JA FreeRide v3, ale gdy wchodzę w zakładkę Przygody Joe/Przejażdżka nie pojawia się nic do wyboru. Mógłby ktoś zaproponować rozwiązanie?;)
Wgrywałeś cracka, który jest niezbędny do tej modyfikacji? Niestety wtedy gra powiedzmy odłącza się od Steama, bo nie pojawia się znajomym na Steamie, że grasz oraz nie nabijają się inne statystyki itp. ale cały czas pozostaje w naszej bibliotece.
Wgrywałeś inne modyfikacje, które mogłyby się gryźć?
Ewentualnie poszukaj jakiś pliczków, których może Ci brakować w temacie autora na mafiascene - http://mafiascene.net/topic/988-free-ride-for-dlc-joes-adventures-v30/

Możliwe po prostu, że czegoś brakuje. Nie pamiętam dokładnie, ale możliwe, że sam miałem kiedyś ten sam problem, ale instalowałem to we wrześniu, i nie za bardzo pamiętam.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Właśnie! Zapomniałem o cracku... Mam wszystkie niezbędne pliki, kiedyś z nich instalowałem i wszystko śmigało także tutaj ewidentnie będzie wina braku cracka. Swoją drogą zabawne, crackować oryginał :-F