Regulamin działu
Jeśli jesteś nieco zagubiony, zajrzyj do tematu "Od czego zacząć - przewodnik po serwisie".

Bonżur

Witajcie, co prawda zarejestrowałem się tutaj prawie 2 miesiące temu, ale w końcu wypadałoby się przedstawić ;) Jestem Adam, mam 19 lat i nie znoszę fanbojstwa oraz wszelkiego rodzaju kłótni na forum. Jestem więc dość pokojową osobą, z którą można pogadać na wiele tematów. Uwielbiam dobre filmy (nie głupie komedie i naładowane efektami nowości), dobrą muzykę (nie tą z Eski), ostatnio postanowiłem też, że warto by było coś poczytać ;) Więc założyłem kartę w bibliotece i co jakiś czas będę wypożyczał dobre tytuły (mam nawet listę :-D ). Obecnie czytam "Sycylijczyka" - szczerze polecam. Oprócz tego często imprezuję, kiedyś grałem na imprezach (niestety musiałem sprzedać sprzęt), szukam pracy i jestem graczem konsolowym (niestety mój komp-gruchot na dużo nie pozwala). Mam nadzieję, że będzie mi tu miło! :-P
Witaj i nie przejmuj się niczym, atmosfera na MT jest przyjazna
Witaj, witaj Adamie ;-) rozgość się i zostań z nami na długo :-)
Jak miło widzieć (prawie) nowe twarze :-) Rozgość się ;-)
Dzięki za miłe powitanie ;) Jak odświeżę pierwszą część Mafii (aż wstyd się przyznać, ale tylko raz ją przeszedłem, w dodatku dawno :oops: ), a zwłaszcza gdy wyjdzie Mafia II, na pewno będę częściej się udzielał . Na pewno prędko (o ile w ogóle) Was nie opuszczę ;-)
Zdrastfucie ;P Czuj się jak na poprzednim (tym dobrym) forum ;)
Obrazek
Witaj Adam :mrgreen:
Obrazek
Witaj na forum, pamiętaj, że nas nie da się po prostu opuścić z dnia na dzień, Mafia zawsze Cię znajdzie :mrgreen: Hello.
Obrazek
Hello and Good luck :)
"To ciach babkę w piach... A teściową w klatkę piersiową."
dosia92 napisał(a):
(...) atmosfera na MT jest przyjazna

Racja... My wszyscy jesteśmy tu Rodziną! Jak w Mafii Salieri'ego! :mrgreen:
Cześć Adam!

Rnaki
Witaj!
Hejoł
"Praca to prymitywny sposób spędzania wolnego czasu" (Ferdynand Kiepski)
Yo
Obrazek
Cześć Adamie ;-)
Obrazek
Witam serdecznie ;-)
cron